Gast Geplaatst: 14 juni 2007 Geplaatst: 14 juni 2007 Ik heb een 7020 draaien met de Helenite RC van PLi erop. Over het algemeen is men het er over eens dat voor de de 7000 het creeeren van een swapfile een aanzienlijke verbetering is. Is dit voor de 7020 ook het geval en wat verdiend in dit geval de voorkeur ? Een CF card of een USB stick. Daarnaast zou ik willen weten of het mogelijk is om de EPG data dan ook meteen op CF of USB te zetten. Standaard wordt de EPG informatie nu op HD opgeslagen.
dAF2000 Geplaatst: 14 juni 2007 Geplaatst: 14 juni 2007 Over 't algemeen heb je geen swapfile nodig als je je Dreambox gewoon "normaal" gebruikt. Als je 'em toch wilt, dan maakt 't niet veel uit of 't op CF of USB is. Ik zou een lichte voorkeur hebben voor CF. EPG kun je heel simpel op CF of USB zetten. Ga naar system settings/EPG en kies daar voor "Enigma EPG" of "SQLite database". Een regel daar onder kun je opslaan waar je de EPG op wil hebben. Druk op Save en klaar. Een reboot ofzo is niet nodig, werkt meteen.
Gast Geplaatst: 14 juni 2007 Geplaatst: 14 juni 2007 Tenk joe DAF Die laatste setting om je EPG op te slaan kende ik van de PLi Garnet maar daar kon je (volgens mij) niet kiezen tussen een aantal media. Ik ga het vanaaf nog eens proberen.
dAF2000 Geplaatst: 14 juni 2007 Geplaatst: 14 juni 2007 Citaat: Die laatste setting om je EPG op te slaan kende ik van de PLi Garnet maar daar kon je (volgens mij) niet kiezen tussen een aantal media. Klopt. Nu zie je zelfs je externe mounts in dat lijstje komen. Heb ik gemaakt <img src="/forums/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Gast Geplaatst: 14 juni 2007 Geplaatst: 14 juni 2007 Goe gedaan jochie <img src="/forums/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" /> Kan je het mij natuurlijk helemaal makkelijk maken met een antwoord op de vraag... dient een CF card of USB reep nog apart gemount te worden of worden deze rakkers reeds bij een restart automatistisch herkend ?
dAF2000 Geplaatst: 14 juni 2007 Geplaatst: 14 juni 2007 Citaat: Kan je het mij natuurlijk helemaal makkelijk maken met een antwoord op de vraag... dient een CF card of USB reep nog apart gemount te worden of worden deze rakkers reeds bij een restart automatistisch herkend ? Gaat vanzelf. Als ze eenmaal herkend zijn dan zul je ze zien in die menu's (en in filemode zie je ze ook).
Gast Geplaatst: 15 juni 2007 Geplaatst: 15 juni 2007 Bedankt DAF2000 De EPG data gaat inmiddels, evenals de swapfile naar de CF card.
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen