Ga naar inhoud


[7025+] interne usb en cardreader


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Sinds een week een 7025+ in huis. Geweldig apparaat, maar ik kwam toch het een en ander tegen dat me m'n wenkbrauwen deed optrekken.

 

Intern (onder de HDD) zit volgens mij een cardreader met daarin een firecrypt kaartje (het deel dat uit de smartcard kan worden geknakt) erin GEKIT.

CCcam ziet het als volgt:

 

Code:
 card reader /dev/sci0no or unknown card insertedcard reader /dev/sci1no or unknown card insertedcard reader /dev/sci2handled 0(0) ecms and 0(0) emmsDreamCrypt card xxxxxxxx 

 

Ernaast zit een USB aansluiting waar volgens mij de USB dongle (rode kaart in de verpakking, moet opgestuurd naar DMM) in gaat.

 

Ik heb 2 vragen, nl of die interne USB ook echt een USB is (en niet iets dat m'n USB apparaten sloopt als ik ze erin stop) en of dat vastgekitte kaartje al door iemand is verwijderd.

 

cellie

 

-EDIT net een link gevonden waarin eea over de USB aansluiting word besproken. Het is een echte USB aansluiting (1.0) en BA ondersteund hem al.

Link is in het duits en alleen voor geregistreerde gebruikers (IHAD)

Assumption is the mother of all fuckups

 


Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...