azimuth Geplaatst: 5 december 2007 Geplaatst: 5 december 2007 Kan iemand uitleggen hoe de EGP-gegevens opgeladen worden en vooral wat de rol is van de "EPG-refresh" (Gemini 3.10). Ik merk namelijk geen enkel verschil of die refresh aan of uit staat. De EPG is er voor 1 à 1,5 dagen en dan weer een halve avond niet, en dan weer terug enz... VU+ ULTIMO PLI 4.0, Philips DSR 7141
Mic Geplaatst: 5 december 2007 Geplaatst: 5 december 2007 Voor TVV moet je de 7025 op NED1 zetten om de EPG informatie binnen te krijgen voor 1,5 tot 2 dagen. Met de EPG refresh functie kan je dit automatisch 's nachts (en dus ook via NED1) laten doen, zodat je overdag onmiddellijk de EPG gegevens hebt voor alle zenders.
Gast Geplaatst: 5 december 2007 Geplaatst: 5 december 2007 EPG refresh is dus eigenlijk alleen maar een fancy naam voor een timer entry met zap functie? Die er bij mij als sinds jaar en dag in zit?
Gast Geplaatst: 6 december 2007 Geplaatst: 6 december 2007 nee, epg refresh is een plugin die op de achtergrond langs een aantal ingestelde zenders zapt, om nieuwe epg binnen te halen. Is eigenlijk een toevoeging voor de autotimer plugin, zodat deze steeds complete EPG heeft om autotimers te schedulen.
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen