Ga naar inhoud


[7000S] Update van Pli Helenite naar Pli Olite lukt niet


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Ik heb geprobeerd om een update te doen van mijn Dreambox 7000 die op Helenite draait naar Olite. De image heb ik hernoemd naar root.cramfs voor een handmatige update, maar als ik dat kies dan wordt het beeld zwart en voert hij niets uit. Een reboot is hierna nodig. Hierna heb ik de Olite image als tweede image geinstalleerd op mijn USB stick en de installatie verliep zonder problemen. Echter als ik mijn box reboot dan krijg ik niet een keuze menu te zien welke image ik wil starten. Ook als ik de Olite image als default zet in Flashwizard start na een reboot gewoon Helenite op.

Iemand enig idee waardoor dit kan gebeuren?


Geplaatst:

Om multiboot onder Helenite op een 7000 aan de praat te krijgen moet je even dit topic lezen vanaf deze post.

 

Werkt prima.

 

Suc6

 

Alfi

DM800 - OpenPLi - CCcam 2.1.4 - Wavefield T55

 

 

 

Geplaatst:

Nogmaals kijken <img src="/forums/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

 

Alfi

DM800 - OpenPLi - CCcam 2.1.4 - Wavefield T55

 

 

 

Geplaatst:

Bedankt Alfi, fijn om te weten dat het niet alleen bij mij zo is. Door fwpro te staren krijg ik inderdaad het boot menu te zien, maar als ik dan Olite kies dan zie ik foutmeldingen voorbij komen in Putty en eindig ik weer in Helenite.

 

Waarschijnlijk moet ik dus met de com kabel de Olite image door de strot duwen, of zijn er nog andere mogelijkheden?

Geplaatst:

Hij deed het bij mij ook niet op mijn DM7000s zowel via internet als manueel, heb dan maar een flash erase gedaan en dan ging het wel om de root.cramfs methode te gebruiken. Zelfde symptomen..

 

groeten

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...