tipje Geplaatst: 1 september 2008 Geplaatst: 1 september 2008 Heb nu de 500, maar er is constant een brom. hoorde vanavond dat er meerdere zijn met hetzelfde probleem. sommige zetten geluid van 500 op vol en dan wordt de brom minder. heeft iemand een oplossing hiervoor??
Gast poktor Geplaatst: 1 september 2008 Geplaatst: 1 september 2008 Had dit probleem, tot ik een fatsoenlijke kabel ben gaan gebruiken. Sindsdien geen last meer.
tipje Geplaatst: 2 september 2008 Auteur Geplaatst: 2 september 2008 dus een goede scart kabel is de oplossing??
mobieltje Geplaatst: 2 september 2008 Geplaatst: 2 september 2008 Origineel bericht van: tipje dus een goede scart kabel is de oplossing?? Dat weet je pas als je een goede scart kabel koopt en gebruikt. Niemand kan je garantie geven, je zal het zelf moeten testen. Grts
rommelaar Geplaatst: 2 september 2008 Geplaatst: 2 september 2008 Tipje probeer eens het geluid van de tv zachter te zetten. Dan het geluid alleen met je ontvanger te regelen. Dit was bij mij de oplossing. succes Dreambox 7020,Dreambox 500s,Dreambox 800 en div weersatelliet ontvangers. Ik rommel maar wat aan en.......soms lukt het ook nog.
tritium Geplaatst: 2 september 2008 Geplaatst: 2 september 2008 voedingsstekker van de tv omdraaien kan soms helpen.
ViCcO Geplaatst: 2 september 2008 Geplaatst: 2 september 2008 Ik kan me voorstellen dat als de scart kabel niet goed geshield is dat je stroom kabel het signaal in je scart kabel beinvloed. hierdoor kan je dan een brom krijgen.
tipje Geplaatst: 2 september 2008 Auteur Geplaatst: 2 september 2008 Maar praat wel over 4 verschillende 500 en tv's. zoals ik zei was op een verjaardag dat iedereen het meldde
Gast Sjaaky Geplaatst: 3 september 2008 Geplaatst: 3 september 2008 Tja mijn ouders hebben het probleem ook. Meestal staat het volume van de tv dan voluit en op de dream voor 1/8. Andersom is een stuk beter. Dream voluit zetten en geluid op de tv regelen. Als je kunt aansluiten via een toslink optisch digitaal kabeltje, zeker doen. Anders rest waarschijnlijk alleen de soldeerbout. De dm500 geeft een lager geluidsniveau dan standaard. Ook de dm600 schijnt hier last van te hebben. Maar er is iemand die hiervoor een hardwaremod heeft gevonden.
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen