Cobra Car Geplaatst: 15 november 2008 Geplaatst: 15 november 2008 Ik heb sinds enkele dagen problemen met het afspelen van de opgenomen films en timeshift. Zowel op de Ronaldd als op de Pli versie heeft dit probleem, je ziet wel dat er flms zijn opgenomen met tijd ect maar bij het afspelen zwart beeld. Is dit een bekend probleem.....??? Groeten Marcel Groeten Max DM 8000 DM 600 Big visosat 5 lnb ( 28-23-19-13-9)
Gast pieterg Geplaatst: 15 november 2008 Geplaatst: 15 november 2008 dat probleem is ca 2wk geleden opgelost, in de laatste PLi, en ik neem aan ook in de laatste ronaldd. De fout zit in de opname, dus na de fix gaan je bestaande opnamen het niet weer doen, maar nieuwe opnamen gaan iig weer altijd goed. BTW, als het belangrijke opnames zijn kan je ze op de pc wel repareren, door handmatig op te geven wat de vpid/apid zijn. Het is meestal alleen de pmt die ontbreekt.
Cobra Car Geplaatst: 17 november 2008 Auteur Geplaatst: 17 november 2008 er zat de laatste versie in van Pli evenals de huidige Ronaldd ( 6-10-2008) En werkt nog steeds niet ook al geprobeerd de HD te (Un-mounten. Ik zal nu nogmaals een laatste versie er overheen blazen en kijken of ie misschien wel gaat doen. Alvast bedankt Groeten Max DM 8000 DM 600 Big visosat 5 lnb ( 28-23-19-13-9)
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen