Ga naar inhoud


topfield erg heet


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Is het meer mensen opgevallen dat de Topfield erg heet word. Ik had hem een behoorlijke tijd laten opnemen en ik bemerkte dat hij wat geluid maakte, waarschijnlijk de harde schijf. Toen ik mijn hand op de kap hield bleek hij heel erg heet te zijn. De hitte was dusdanig hoog dat ik hem meteen uit heb gezet. Nu ben ik bang dat de voeding er uit klapt als ik hem meerdere uren laat opnemen.

 

Alan


  • Reacties 36
  • Aangemaakt
  • Laatste reactie

Beste reacties in dit onderwerp

Beste reacties in dit onderwerp

Geplaatste afbeeldingen

Geplaatst:

Ik zou hem in een plastic zakje doen en in z'n geheel in de koelkast stoppen.

Je Topfield wordt dan niet warm, wordt niet vochtig maar vooral jij minder stressss....

 

Echt doen hoor zijn wij alle af van je geze.. !

 

PS: Je voedings-elco's zijn in die paar weken dat je de Topfield bezit sterk verouderd door al die warmte...........dus koelen in de koelkast is het advies.

Geplaatst:

De Topfield zit nu nog in de garantietermijn.

Dus zoveel mogelijk opnemen!

Mocht de voeding het begeven dan wordt dit probleem in ieder geval gratis opgelost <img border="0" title="" alt="[Glimlach]" src="images/icons/smile.gif" />

 

Groeten,

 

sattaz

Geplaatst:

Tja dat is natuurlijk ook waar, mocht ie het begeven dan liever in de garantietermijn.

 

DVsat,

Een paar kapotte elco's daar zit ik niet mee, maar een kapotte tor met een vaag nummer zou ik vervelend vinden.

 

Al met al zou ik er meer aan hebben als je me zou vertellen of jouw topfield ook zo heet word i.p.v. je zo te irriteren.

 

En van stress heb ik geen last want ik gooi alles er uit hier op het forum.

Dus maak jezelf niet te druk om mijn gez**k.

<img border="0" title="" alt="[Flinke grijns]" src="images/icons/laugh.gif" />

 

Groeten Alan

 

<small>[ 16-03-2002, 15:30: Bericht gewijzigd door: alanS ]</small>

Geplaatst:

Ik heb voor de zekerheid er een koeler ingezet, Type: zo'n platte harddisk cooler.

Deze kan je niet kwijt onder de harddisk, maar deze heb ik ter hoogte van de voeding met dubbel tape onder de klep geplakt.

Voordeel van deze cooler is dat je hem niet hoort en er zit een voeding doorlus stekkertje aan voor bij de aansluiting van de harddisk.

In het geheel wordt de topfield niet al te heet bij mij, maar je wwet maar nooit als je niet thuis ben.

 

Greatings SATMASTERATWORK <img border="0" alt="[Duimpje]" title="" src="graemlins/thumb.gif" />

Geplaatst:

Wel eens een harde schijf gevoeld uit een computer die de hele dag draaide ?

 

Ik bak daar tussen de middag mijn eitjes op

voor tussen de boterham <img border="0" title="" alt="[Glimlach]" src="images/icons/smile.gif" />

 

Warmte mag, als je wilt dat hij minder warm wordt dan kan je de tijdverschuiving als hij niet gebruikt wordt uit zetten.

Harddisk gaat dan met een paar minuutjes in sleep mode. Scheelt warmte.

Geplaatst:

Warmte is normaal maar ik brand bijna mijn vingers. Die Topfield van mij heeft toch heel wat vreemde dingen.

Niet langer opnemen dan 2 uur,

Tuner1 die niet helemaal tof is en dat hij beetje extreem heet word.

Misschien toch wijzer om hem maar om te ruilen.

 

Alan

Geplaatst:

bij mij vervormd mijn gold en fun kaart iets in mijn bovenste ci (aston 10.5)

  • 1 jaar later...
Geplaatst:

hmm, das wel erg heet als je bijna vingers verbrand. Mijn reciever (topfield) staat gemiddels 10 uur/dag aan , maar zo heet wordt het niet. Ik kan hem makkelijk aanraken. het wel algemeen bekend dat Topfield heter is dan andere recievers. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

 

bye.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Topfield 3000ci_pro, 100cm schotel, Strong rotor, Magic Module1 1.04 cam, Funcard4+ MM programmer. en wat zenders. (kan altijd meer bij)

Geplaatst:

Mijn TF 5000 staat buiten mn tv kastje vanwege de vele raporten over hitte. Ik heb dit zelf nog niet zo waargenomen. Hij wordt wel wat warm, maar das nie warmer dan bijvoorbeeld mn pc. Bij de cams is ie ut koelst.

net links van het midden (waar hard schijf zit) en rechts achterin (bij de aansluitingen van de tuners) is ie het warmst.

 

Maar al met al valt ut wel mee. Moet wel zeggen dat er alleen een aston cam in zit met een standaard canal+ kaartje.. Moet ff afwachten deze week wat er gebeurd met de te ontvangen titanium kaart en dragon cam.

 

CU

deduijk

Look b4 you leap, learn 2 walk b4 u run, Think b4 u say , ...and most importantly: RTFM. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

 

TF 5000PVR, Aston dual 1.07, ArchSat 60cm, Archsat lnb, Visiosat 90cm, Alps twin LNB, Stab hh100, Infinity USB phoenix, cas2 , dragoncam,tita, fun6.

Geplaatst:

Ik heb hem de hele avond aan, warm of heet wordt hij nooit.

 

Gr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />

fabou (torpedo)

Geplaatst:

AlanS

 

Bekijk dit eens

 

Naar aanleiding van een kapotte fun card

Wil ik toch nog even terug komen op mijn bericht over koeling TP5000

 

Ik heb wat metingen verricht zie hier het volgende

10.45uur aangezet temp 27.7 graden

11.00uur koeling uit

11.30uur koeling nog uit temp 44.5 graden

11.45uur koeling nog uit opname gestart temp loopt op naar 47.4 graden

12.00uur koeling aan

12.30uur koeling nog aan temp 34.9 graden en nog zakkende

 

Dit alles is gemeten met een Testo 435 temperatuur meter

en 1 ci MM 1.04 met 1.11co er op kan helaas niet een MR met een titanium card meten heb geen titanium card

Kan ook niet met 2 ci meten want dan moet ik de kast open maken en dan komt mijn garantie in gevaar

Maar kan me voorstellen dat met 2ci het nog warme word

Mvrgr Sigma

DM8000HD-PVR/DvD_DM7020HD-V2_DM800Se-V2_DM525

Harddisk Samsung 2TB__Tuner A :draaibaar Tuner B :vast Tuner C Tuner D

Vantage 8000 S TWIN HDTV PVR

Geplaatst:

Het schijnt te zijn dat vooral de combinatie met een MM de zaak vrij warm wordt. Dan wordt een klein koelertje achter de CAM sloten wel aangeraden.

Ook bij mij zijn er al 2 funkaarten (te) krom getrokken hierin, en onbruikbaar geworden.

Later met een koelertje geen problemen meer.

Geplaatst:

Sigma,

 

dat is een mooi verslag van je.

Lijkt me nu dus duidelijk dat een koeling erg belangrijk is.

Geplaatst:

Zijn er gevallen van defecten door oververhitting aan de Topfield 4000PVR bekend uit het verleden? Dacht nooit iets daarover gelezen te hebben. Alleen kromme kaartejes.

 

Groet

Gast
Dit onderwerp is nu gesloten voor nieuwe reacties.
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...