Ga naar inhoud


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

kan ik met mijn phillips 6073 ook seca2 staks ontvangen hij is gepacht met v8


Geplaatst:

HUH...????

 

Dat lijkt me sterk....

 

maar ik ben ook maar nieuw..dus ikgeloof alles..

 

<img border="0" alt="[biertje??]" title="" src="graemlins/bavaria.gif" /> <img border="0" alt="[Proost!]" title="" src="graemlins/beerchug.gif" /> <img border="0" alt="[biertje??]" title="" src="graemlins/bavaria.gif" />

Geplaatst:

kijk je soms alleen naar taq 0 <img border="0" title="" alt="[Flinke grijns]" src="images/icons/laugh.gif" />

Geplaatst:

Als je effe op Taq. gaat staan, patcht Canal Satelliet Digital hem wel effe voor je!

Geplaatst:

Nee hoor, ik heb woensdag zeker iets binnen gekregen van CSD. Sindsdien is de decoder na het op standby zetten iedere keer zijn kanalen en instellingen kwijt.

 

Afgelopen woensdag kwam ik op een naamloos kanaal van CSD en toen begon mijn display te knipperen, ik kon de ontvanger niet meer bedienen met de afstand. Na +/- 30sec was het knipperen over en begon de ellende. Ik was effe bang dat er misschien een ander algoritme in gezet was (gezien een seca2 kaart de eerste keer een update van de satelliet haalt, als ik de taq. promo goed begrepen had), maar kon toch nog gewoon (na het opnieuw inlezen van de kanalen) seca1 zenders bekijken.

 

Ik zou wel eens willen weten wat ik nog gevangen heb? De reden DAT ik iets gevangen heb is dat er de V8 firmware op heb staan en dat de onvanger zich dus als 'Spaans' kan gedragen.

Gast
Dit onderwerp is nu gesloten voor nieuwe reacties.
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...