Ga naar inhoud


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

heb een originele Canal+ kaart en wil die nu aanmelden

ik kan kiezen tussen alleen de nederlandse kanalen (kost slechts eenmalig Euro 18 voor administratiekosten) of een settop box pakket kost behalve de Euro 18 administratiekosten nog een bedrag per jaar ik geloof Euro 16 of zo)

 

wat biedt dat settopbox pakket nu eigenlijk voor ekstraas?

er staat: automatische herregistratie, maar wat is dat eigenlijk?

ik weet wel Euro 16 per jaar is niet zo veel, maar wat geeft het me meer dan alleen dat nederlandse kanalen pakket? het gaat me eigenlijk alleen straks voor de seca 2 kaart.

eva


Geplaatst:

alleen de nld kanalen kiezen.

Dat andere kun je zelf wel (mits je een programmer hebt).

Als je alleen de nld kanalen jiest ben je in ieder geval verzekerd van een nieuwe s2 kaart.

 

gr cb1

Geplaatst:

Ik zou, wanneer je het alleen doet voor de S2 kaart, voor de goedkoopste oplossing gaan. De extra zenders zijn de moeite niet waard.

Geplaatst:

maar wat is het verschil nu eigenlijk?

wat is herregistratie?

eva

Geplaatst:

Dat betekent dat je jaarlijks opnieuw je abbo moet (her) aanvragen.

Geplaatst:

Mensen,mensen.... het settopbox pakket betekend dat je "garantie" op je kaartje krijgt, dus geen settopbox, geen "gratis" omwisseling van seca 1 naar seca 2.

Verwachte prijs nieuwe seca2 kaart.....70 euro <img src="/ubbthreads/images/icons/cool.gif" alt="" />

Btw hielke2002 herregistratie betekend dat het automatisch gaat dus je hoeft zelf helemaal niets te doen. (als je tenminste het wil houden) <img src="/ubbthreads/images/icons/grin.gif" alt="" />

Geplaatst:

en daarnaast moet je je weer registreren en dat kost dan weer 18 euro weer hoop gedoe vormelier op halen bij een dealer enzo en gaat je kaart kapot of iets dergelijks krijg je een nieuwe

Rienk

Geplaatst:

Als de prijs van het seca-2 kaartje 70 Euro kost, denk ik dat we dat ook per jaar gaan betalen voor gewoon de Nederlandse zenders. Is niet leuk meer dan.

  • 4 weken later...
Geplaatst:

Guardian je laat me schriiken, was nieuws voor mij dat als je nu een kaart je dan straks weer een andere voor s2 moet kopen. De kaartjes zouden er toch al voor geschikt zijn?

Geplaatst:

ik ken genoeg mensen die geen set-top-box abbo hebben en nog nooit zijn uitgeschakeld of zichzelf hebben moeten herregistreren

Geplaatst:

het woord zegt het al <automatische herregistratie> dus abbo wordt automatisch een jaar verlengd, dat ze het ook doen zonder settop is natuurlijk <service> haha zit je er weer een jaar aan vast. Settop abbo geeft je een goedkoper 06 nr en garantie op je smartcard, dus als ze een ander kaartje willen gebruiken bij canal zul je gratis een nieuwe ontvangen, dit recht heb je niet bij een gratis abbo hier hangt het af van de afweging van canal+ als ze zeggen dat je er voor moet betalen zal je er aan moeten geloven. (prijs 70 euro).

De mensen die denken dat de blauw/grijze kaart straks overschakeld naar s2 komen denk ik van een koude kermis thuis, maar wat mij betrefd mogen ze gelijk krijgen want dan is de backdoor iniedergeval al gevonden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Geplaatst:

Ok cool ik ga dan maar voor het setopbox abbonement. E 15 / jaar is een goedkoop excuus aan vriendin als we onverhoopt eens op zwart gaan. Kan ik C+ de schuld geven. Maak lange dagen en zit er niet op te wachten thuis een lang gezicht aan te treffen omdat het funcardje op zwart gaat. Vind de prijs in tegenstelling tot wat m$ berekend ook niet onredelijk.

Geplaatst:

Hallo hobbyisten,

Als je geen settopbox-pakket neemt wordt je na 1 jaar zeker uitgeschakeld en moet je opnieuw registreren tegen !8 Euro

heb zelf ondervonden. Mgv. Ido.

 

 

 

Hoge bomen zijn lange planken!!!

Geplaatst:

Zonder abbo heb je geen verzekering en wordt je kaartje na een jaar niet opnieuw geactiveerd. Het abbo zorgt ervoor dat je kaart automatisch opnieuw voor een jaar wordt geactiveerd. Dit kun je ook zelf doen zonder extra kosten door te bellen met C+. Let er wel op dat dit een duur tel.nummer is waar je eerst een tijdje naar reclame moet luisteren. Waarschijnlijk ben je met bellen dus uiteindelijk meer kwijt dan met het abbo.

 

gr, Rob

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...