Ga naar inhoud


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Even hier een vraagje,Ik ben in het bezit van een strong 8000V22, nu weet ik dat er een Patch is V9 (5in1). Wat ik vernomen heb is dat de Strong 8000V22 geen funcard accepteerd. Werkt een Silvercard met 5in1 wel? en is het de moeite waard om mijn ontvanger te Patchen (zit nu een oude Patch in Versie 3.0 (werkt overigens prima).

 

 

Ben zeer benieuwd,

 

Kwaak.

Strong8000FMC4000 / Comag ci2120


Geplaatst:

En ook plaats voor 2000 kanalen !!

<img src="/ubbthreads/images/icons/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/icons/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/icons/wink.gif" alt="" />

Geplaatst:

En wat heb je aan 2000 kanalen als de helft het niet doet ik heb de laatste bij marc gehaald van 10 okt en die draait leuk want die doen het wel allemaal?

Premiere alles doet het MARC RULES.

 

 

Sijberman. <img src="/ubbthreads/images/icons/smirk.gif" alt="" />

Greetz,

 

Sijberman.

Geplaatst:

kan je mij die webadres sturen dieje heb gehaald via pm aub.

mijn dank

Geplaatst:

srt8100nl-v9

Als je met fun wilt stoeien dan kan je dit met de spaanse V6 patch eens proberen. Funfiles te zoeken met google search naar "kuba emtec", hun allcam versies zouden moeten werken.

Succ6 ermee en laat hier eens wat ervaringen weten.

Wat je via internet niet vindt hoef je meestal niet verder te zoeken.

 

Kathrein UFS-910 (AAF2.0e/E2 versies) +WiFi +sataHD & Multytenne Twin

Samsung LE46A552: 46" Full HD.

Geplaatst:

Ik heb voor deze firmware COMPLETE Astra/Hotbird/Sirius settings gemaakt. Dit is voor het eerst eigenlijk, dat het me gelukt is om de 8100 te voorzien van settings. Bij de Nederlandse firmware versies werkt het absoluut niet. Maar deze Spaanse firmware versie is ook om te schakelen naar Engels, en is dus wel ongeveer het beste wat er momenteel beschikbaar is voor de Strong8100. Vrijwel alle kanalen uit deze settingslijst werken in v6 (zie bovenstaande vragen/antwoorden). Helaas is dat met v7 niet het geval.

 

De settings lijst voor de 8100v22 met multicamV6 is te downloaden op www.zeguers.be

 

M_Z

 

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...