Ga naar inhoud


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Hoe kun je van een magic module (PCMCIA) de hoeveelheid geheugen controleren. Het is namelijk geen originele magic maar een met een blauw/witte sticker pcmcia erop. Zou wel 2 MB moeten zijn. Werkt wel goed overigens. Ik dacht dat er vast wel een prog moet zijn (zoals voor de pc Sisoft Sandra) waarmee je op een laptop een pcmcia kaart kunt uitlezen.

 

Overigens staat deze vraag ook al bij de beginnersforum maar achteraf denk ik niet dat ie daar thuis hoort.

 

-------------------------------------------------

*** VU+ DUO (500Gb HD) + DM600PVR (160Gb HD), 95 cm met 4 lnb's ***


Geplaatst:

deze module ken ik. Dit is een exacte copy van de originele magic cam. Dus hoogst waarschijnlijk toch 2 mb. Maarja, er is nog niet echt een probleem als het minder is omdat de pentacrypt nog niet eens 100 kb is <img src="/ubbthreads/images/icons/smile.gif" alt="" />

 

 

Dreambox 7000 / DM500 / Samsung9500 VIA CI / 0.3 lnb / 85 cm schotel ( 20"west to 45 east ) z=z^2 +c

Geplaatst:

deze module wekkt niet in een topfield pvr4000 niet met penta 1.08 en ook niet

met penta 1.09 in een echostar wel.in de topfield wordt hij niet geinitaliseerd. <img src="/ubbthreads/images/icons/confused.gif" alt="" />

een echte magic wekt wel in de topfield.

ra ra hoe kan dat dan er is dus toch een verschil. <img src="/ubbthreads/images/icons/confused.gif" alt="" />

Geplaatst:

Dan zal dit verschil zich resulteren in de software die op de module zit. dus niet de penta. maar de dreamloader. Deze zal iets anders zijn. waarschijnlijk een aanpassing om net de rechten niet te overtreden van dream multimedia. maak deze module maar open en maak een magic cam open. en je zal toch er achter komen dat elke onderdeel op dezelfde plaats zit als bij de originele. misschien zal er een foutje in de mainboard zitten van de "clone" versie van de magic cam. dan zal daar wel snel een gemodificeerde versie van uitkomen. of dan je dat zal merken aan een serie nummer of zoiets zal wel onduidelijk zijn.

 

Dreambox 7000 / DM500 / Samsung9500 VIA CI / 0.3 lnb / 85 cm schotel ( 20"west to 45 east ) z=z^2 +c

Geplaatst:

maar toch je zal hem maar gekocht hebben en een topfield hebben.

wat dan een pech hebben. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Geplaatst:

Ik ben ook in het bezit van een cloon(blauwe sticker PCMIA)en met 1.09 in een Topfield werkt ie OK!Kun je trouwens bij een org. MM wel zien wat voor versie je hebt.

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...