Ga naar inhoud


Aanbevolen berichten


Geplaatst:

Zonder irdeto uitzetten is dit zinloos, dus... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Geplaatst:

Er staat geschreven dat ze uitstellen tot maart 2003.

Er staat niet dat ze dan gaan wisselen.

Wie weet stellen ze dan terug uit.

Ze hebben trouwens centjes nodig.

 

Greetz, Puch

iMac 27" macOS Sierra
iPhone 5s iOS 10

Geplaatst:

En als je dus aanklikt dat je verder wilt lezen zul je lezen dat men maar met 1 encryptie systeem willen werken.

Dus ik houd mijn hart vast voor irdeto

 

gr cb1

Geplaatst:

Ik weet het niet maar te zien dat je 2 keer achter elkaar post lijkt het erop dat je ook verder hebt gelezen en er net zoveel van snapt als ik.

Wordt ook weer afwachten.

 

gr cb1

Geplaatst:

Totaal zinloos om geloof te hechten aan ook maar één bericht hierover,gewoon afwachten is de boodschap.En hopen dat er ondertussen als men het al niet gevonden heeft iets op de codering van Seca 2 vind.

Groetjes van ***ongewenste_url***. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Geplaatst:

kan een pace g4 met de eerste irdeto cams irdeto2 aan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />?

Indien niet,dan staan zij terug in de kou <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />.

en ja hoor,er zijn er waarschijnlijk nog enkelen die kijken naar c* via een pace g4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />.

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...