Ga naar inhoud


SES verkoopt geselecteerde bedrijfsactiviteiten aan Full Season GmbH


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

SES heeft aangekondigd dat haar mediadivisie een aantal activiteiten in Duitsland en het Verenigd Koninkrijk heeft verkocht. Deze activiteiten omvatten diensten zoals playout, contentmanagement en bepaalde vormen van IP-distributie.

 

 

Per 1 juli 2025 zijn deze bedrijfsactiviteiten overgedragen aan Full Season GmbH. SES (Astra) gaat zich richten op satellietdistributie en daaraan gerelateerde diensten zoals uplinking, multiplexing, encryptie en encoding.

 

Full Season GmbH maakt deel uit van de MBS Group. MBS is een Duitse vennootschap met beperkte aansprakelijkheid, gevestigd in Usingen, Duitsland, die zich profileert als een kwaliteitsleverancier van kritieke communicatiediensten en de bijbehorende infrastructuur. Als internationaal opererend, door de eigenaar geleid bedrijf heeft de MBS Group meer dan 190 medewerkers in dienst in Duitsland, Frankrijk en Polen.

 

Per 1 juli heeft Full Season GmbH de verantwoordelijkheid voor de bijbehorende diensten en verplichtingen overgenomen. Het bedrijf behoudt tevens de medewerkers die verantwoordelijk zijn voor de bijbehorende diensten en verhuist naar een locatie in de bestaande SES-vestiging in Unterföhring, Duitsland. Dit garandeert een soepele overgang en een ononderbroken dienstverlening.

 

bron: SES

groeten uit het vrije friesland

deskundigheid door ervaring


Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...