Ga naar inhoud


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Aangezien het nu niet verstandig is om een orginele Magic Module aan te schaffen, de prijs is nu rond de 250 euro zonder programmer.

Wat is dan het alternatief, welke kloon is nu heet meest gelijke aan de Magic Module?

Ik had ergens gelezen dat er in de orginele Magic Module chipset een soort of signature zat van echtheid?

Wie weet nu wat concreet de:

- Verschillen zijn tussen de orginele Magic Module en zijn clonen.

- Beperkingen van de clonen tenopzichte van de Magic Module.

 

 


Geplaatst:

op bepaalde plaatsen staat dat de klonen maar 1 mb heeft en de echte 2 mb en dat er later problemen kunnen zijn met update's dat het geheugen te klein is.Anders heb ik gelezen dat bepaalde cloons beter werken dan de echte.lees hier eens goed en ook op het brede internet,en de meeste vragen zullen beantwoord zijn.

verbeter indien nodig.

Geplaatst:

waarom geen originele, te besellen in engeland

origineel 1.02 evt met progger.

Geplaatst:

Ik heb vandaag mijn orginele Magic Module uit England gekregen (versie 1.03) en die heeft als kenmerk een hologram-stickertje met het logo van Dream Multi-media erin en dan de bekende tovernaar. Clonen hebben dit uiteraard niet. En de prijs die ik er voor betaald heb iets meer dan 260 EUR. inclusief programmer! Het is wel veel geld maar ik had ergens gelezen dat de nieuwe Magic Modules (versie 2.0) iets beter beveiligd zouden worden tegen de software die er nu op te zetten is. Daarom heb ik deze nog maar snel aangeschaft...

 

De ene heeft trouwens met clonen wel geluk, de ander weer minder. Ik heb daarom maar op het echte gegokt om in ieder geval geen EUR 170+ kwijt te zijn voor iets wat mijn dromen niet waar kan maken.

 

Greetz

 

 

MadMan

Geplaatst:

Een alternatief zou zijn een Gepatchte Ucas receiver aanschaffen met Dreem Boot erin kan je met de MM progger er zelf Penta in schieten.

 

Salu2

Geplaatst:

Hallo,

Ik heb gisteren in Almere voor €175 een MM gekocht.

Het is een Xtra-crypt en er werd voor die prijs ook nog Pentacrypt 1.09 op gezet.

je weet niet wat je ziet aan kanalen die eerst zwart bleven en nu perfect beeld .

Ik was de laatste weken multivision,XXl,Anaal+ Frankrijk,mezzo,VH1 en VH1 classic kwijt,maar alles werkt weer.Ook kanalen op de Hispa die nooit werkten doen het .

Ik vind het het geld zeker waard!!!!!!!!!!!

Hij had er nog 9 liggen dus ik kan je eventueel het telefoon nummer wel geven. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

 

groeten Theo50

Geplaatst:

Ik heb inmiddels al een kloon besteld, ben er nog niet helemaal uit welk merk/type het is, de verkoper kon alleen mij wijs maken dat het om een exacte copy ging van de MM 1.03. En kost mij 165 euro (+ programmer 190 euro). Als ik hem heb laat ik het wel weten wat het geworden is.

Geplaatst:

ik heb er gelukkig ook nog een kunnen krijgen/kopen dus orgineel 1.02 stond te koop aan geboden bij te koop/gevraagt

 

ben blij dat ik het gedaan heb.

 

 

Dreambox 800 PVR

Dreambox 8000 PVR met dvd en 500 gig hdd

Full abbo op Canaldigitaal met Eredivisie Live-pakket en Thema-pakket en een 2de en 3de kaart

 

**Groetjes mojo-jojo**

Geplaatst:

Er zijn nog wel originele modules tekoop. Niet veel maar wel een paar prijzen liggen rond de 250 euro inclusief programmer.

De axas module (werkt perfect) is zo'n 50 euro goedkoper.

 

WTE

Geplaatst:

Als je een beetje zoekt heb je hem ook voor onder de 200,- in mijn geval 170,-.

 

 

Mister Tanzer

 

Dreambox DM8000HD

Humax5400 L2.07 en H2.08

Relook 400S

Dreambox 7000-S

Dreambox 500-S

Vantage TS 221

Geplaatst:

sorry vergeten en met programmer en fun4. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Mister Tanzer

 

Dreambox DM8000HD

Humax5400 L2.07 en H2.08

Relook 400S

Dreambox 7000-S

Dreambox 500-S

Vantage TS 221

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...