Gast Geplaatst: 27 december 2002 Geplaatst: 27 december 2002 Beste satmensen, Hoe kan ik bij een Humax 5400z tux humax 2.0, een kanaal toevoegen handmatig als ik de frequntie heb. Alvast bedankt???
Gast Geplaatst: 27 december 2002 Geplaatst: 27 december 2002 menu dan naar installatie dan naar zenders zoeken dan freq instellen dan ok drukken dan zoekt hij de zender dan opslaan dan op exit Met dank aan feedhunter Arno voor deze info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Gast Geplaatst: 27 december 2002 Geplaatst: 27 december 2002 Tja en dan krijg ik konstant de melding dat er iets fout gegaan is. Dat was toch een bug in de laatste patch?
Gast Geplaatst: 28 december 2002 Geplaatst: 28 december 2002 Ik heb net een feed opgezocht van Roger (op 16°oost; skyspringen: FREQ 12540 H SYM 11264 FEC 3/4) Ik heb de beschrijving door Arno stap voor stap gedaan en ik heb nu beeld. Ik heb de ToH 2.0
Gast Geplaatst: 28 december 2002 Geplaatst: 28 december 2002 Schiet mij maar lek......krijg: AFSTELLINGSFOUT! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
goto Geplaatst: 28 december 2002 Geplaatst: 28 december 2002 Afstellingsfout krijg je toch als er geen signaal is. Schotel wel goed uitgericht? compu's leuke dingen,had ik er maar meer verstand van.
Gast Geplaatst: 29 december 2002 Geplaatst: 29 december 2002 Schotel staat goed uitgericht. Ik ontvang namelijk wel andere zenders op die satelliet. Je zou dan bijna denken, dat de feed uit de lucht is op het moment dat ik hem probeer in te programmeren? Ook dat kan het eigenlijk niet zijn, want ik zie vaak dat mensen een voetbalfeed doorgeven, die ik dan wil programmeren en dat lukt me dan ook niet, terwijl de wedstrijd nog wel bezig is. Ik gebruik ook ToH 2.0.
Gast Geplaatst: 29 december 2002 Geplaatst: 29 december 2002 Ik heb daarnet nog een andere feed gezocht en ik kreeg deze keer dezelfde melding dan jou <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Ik heb het een 4-tal keren gedaan en dan lukte het uiteindelijk toch weer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Dus probeer het ook enkele keren na elkaar.
Gast Geplaatst: 29 december 2002 Geplaatst: 29 december 2002 Okay dank je wel voor de moeite en de tip. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ik ga het straks gelijk proberen. Heb het ooit 2x achter elkaar geprobeerd en dat ging niet, toen ben ik gestopt. Heb toen een andere feed opgezocht en ook die kon ik niet toevoegen. Zal nu nog eens proberen zoals gezegd.
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen