Ga naar inhoud


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Een kennis van me zou graag zeetv willen ontvangen (en kijken ook) nu weet ik dat best wel duur is en dat het in irdeto2 wordt uit gezonden , nu mijn vragen..

is dit te ontvangen met een fun kaartje? zo ja welke files heb ik nodig hiervoor.

wat voor ontvanger moet hij hebben (heb iets over free irdeto cams gelezen hier) misschien een nokia media master met een free irdeto cam?

 

wie weet meer hierover en maakt mijn ex buur man blij..

 

 


Geplaatst:

nee u kunt het niet ontvangen(allen met abon).er zijn nog geen irdeto 2 files en keys......

Geplaatst:

ik vergat te vermelden dat hij al een kaart heeft ervoor..

dus mijn vraag is eigenlijk wat voor ontvanger en wat voor cam zou voldoen.

 

liefst zo goedkoop mogelijk natuurlijk heh.

Geplaatst:

aha...dan moet je een irdeto ontvanger zoeken of een irdeto cam 1.06

Geplaatst:

Hoi,

 

Ik neem aan dat je het over een orginale kaart heb.

Wel deze kun je in een irdeto2 ontvanger kwijt

Anders in een freecam module

Dit zijn mijn ervaringen.

 

Ik zelf heb een echo3000ipv

met freecam F2 018

Geplaatst:

Klopt inderdaad, op dit monet zijn alleen Simply Asia en B4u Music FTA. dus geen kaart of wat dan ook nodig. De keys in omploop zijn, worden gebruikt voor Asiasat daar kun je nog wel ZeeTV ontvangen.

 

Of je moet je gaan concentreren op Conax en de Season interface staat allemaar beschreven bij het Conax forum, via deze weg kun je wel B4U movies ontvangen.

 

Suc6

=============================================

2 x 800HD DVB-C Newnigma2 v3.2.2 CCCam 2.2.1

Debian with Mastera, SMARGO+ CCcam 2.1.4

=============================================

Geplaatst:

Nou, ik ben natuurlijk geen KingofSat, maar ik zit nu net even te kijken naar ZeeTV en kan dit in ieder geval op dit moment gewoon FTA ontvangen op mijn Hotbird! <img src="http://www.sat4all.com/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

En om het feest voor de exbuurman van Cugel compleet te maken, zit ik nu ook gewoon te kijken naar Zee Cinema! (dat zal overigens niet lang duren, want de taal is mij iets te friemelig en het acteerwerk is mij gewoon te goed)

 

Data? Hier!

- Zee TV: Hotbird, 12476, H, Vid 910, Aud 911

- ZeeCinema: Hotbird, 12476, H, Vid 916, Aud 916

 

Ik ga er maar even van uit dat jouw ex het FTA kanaal AsianetUK.com al kent. ....en uh misschien is dit niet helemaal wat je wilt, maar je hebt ook nog het pakistaanse PrimeTV (of is dat weer een hele andere doelgroep?

<img src="http://www.sat4all.com/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

 

Hoe dan ook, hopelijk heb je er wat aan. Have fun! <img src="http://www.sat4all.com/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />

 

Gorilla King

 

 

Ps. moderator: een voorbeeld bekijken lukt niet

 

Geplaatst:

ik had de vorige keer dat ik files van huts op mijn kaart heb gezet een tijdje beeld op zee tv en zee cinema, dit was echter na een paar dagen alweer weg.

nu met de laatste files van 17-1 doen ze het echter ook weer niet, dus misschien was het gewoon een keer toeval.

Geplaatst:

@Hoesiaar: de freqs kloppen, misschien nog even de kanalen zoeken. Uh, hoe ik die aud en vid instel weet ik eigenlijk zelf ook niet, maar het staat wel indrukwekkend.

 

Overigens heb ik op dit moment geen beeld op beide zenders en geeft ie aan dat ie gecodeerd is. Kennelijk zijn er inderdaad van tijd tot tijd ongecodeerde windows.

 

Gorilla King

Geplaatst:

Gerdy,

 

B4U Music is inderdaad FTA op 28.

 

Wat betreft Zee TV en Zee Cinemaa deze zijn af en toe FTA, reclame stuntje van Zee Network. Volgens mij zijn ze tussen 17:00 en 19:00 FTA.

 

=============================================

2 x 800HD DVB-C Newnigma2 v3.2.2 CCCam 2.2.1

Debian with Mastera, SMARGO+ CCcam 2.1.4

=============================================

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...