Gast Geplaatst: 17 januari 2003 Geplaatst: 17 januari 2003 Hallo, Ik heb een ID-CI20E ontvanger met een Magic Module cloon erin (pcmcia) deze heb ik geladen met penta 1.09. De softwareversie van de receiver is 1.00.15. Nu werkt dit op zich allemaal prima, alleen heb ik even net te vaak het bericht "service is not running or scrambled". <img src="http://www.sat4all.com/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> In dit geval zap ik een zender terug of omhoog en weer terug naar het kanaal die het niet deed. Negen van de tien keer doet hij het dan weer. Of ik dit nou doe met een orgineel anaal+ Irdeto kaartje of met een fun4 met 6in1 files, maakt allemaal niks uit. Persoonlijk vindt ik de zapsnelheid ook behoorlijk laag, ik kan wel zeer snel zappen, maar voordat ik beeld heb duurt dit toch wel 2 to 3 sec. Ik denk dat er wel meer CI20 bezitters zijn met dit probleem dus ik ben benieuwd of dit ook op te lossen is. Alvast bedankt <img src="http://www.sat4all.com/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Schoteltje Geplaatst: 17 januari 2003 Geplaatst: 17 januari 2003 Is dat iets van de laatste week ? Lijkt verdacht veel op het volgende : http://www.sat4all.com/ubbthreads/showfl...amp;amp;fpart=1 (met name de reactie van toxiq) Ik zelf heb er met penta 1.08 ook last van (nou ja, m'n strong 4355evo, trouwens als ik de hardware ci van m'n nexus-s pc-kaart gebruik reageerd die precies hetzelfde. de software cam doet het probleemloos!) Ik hoef overigens niet tussendoor van zender te veranderen, gewoon 5 seconden wachten en het loopt weer. Ben wel benieuwd of er iemand een oplossing heeft !!
Gast Geplaatst: 19 januari 2003 Geplaatst: 19 januari 2003 Dat verhaal met de IDDigital met MM is bekend, maar ik denk hier dat er twee dingen door elkaar gehaald worden, de topic ging over problemen met zappen, dit is gewoon een bekend verschijnsel met deze machines, verder werken ze perfekt. Het probleem van het freezen van zenders is een ander verhaal, helaas doet mijn IDDigital dat ook, en ga ik ook maar eens over op tetra ipv penta 1.09.
Gast Geplaatst: 20 januari 2003 Geplaatst: 20 januari 2003 Laat eens weten of dit goed werkt. Alvast bedankt <img src="http://www.sat4all.com/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen