Gast Geplaatst: 17 maart 2003 Geplaatst: 17 maart 2003 Lees op www.lacafetera.es.mn dat de versie van penta 1.11 het best Niet te gebruiken, het zou je mm kunnen kosten.
Gast Geplaatst: 17 maart 2003 Geplaatst: 17 maart 2003 Ja, Het kan voor een (Ucas module) of een (Extreme decoder)schadelijk zijn, maar voor een gewone MM is geen probleem.
ricow Geplaatst: 18 maart 2003 Geplaatst: 18 maart 2003 Ik heb nou al 2-3 weken penta 1.11 draaien op een originele MM1.02 Werkt zonder problemen, met een kloon of ucas reciever zou ik de 1.10 hack gebruiken want 1.11 schijnt nog wel eens de cam te vernielen of dit er ingebouwd is door ushtar of alleen in de fakes weet ik niet maar waarom risico nemem als er een alternatief is welke ook werkt. Groeten, Ricow Dreambox 7000 + 60GB HD /1mtr alu schotel op sg2100 motor/cas interface/season2 int./nokia dbox2 2xi op 1mtr schotel met smd12 motor.
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen