Gast Geplaatst: 18 maart 2003 Geplaatst: 18 maart 2003 Beste mensen, mijn micronik kreeg af en toe wat kuurtjes.Eerst viel af en toe het beeld weg, na opnieuw opstarten deed ie het dan wel weer. Echter nu komt ie niet verder dan het aangeven van de firmware versie.Er zat nog 12.99 in heb vandaag 12.136 geupload maar dat helpt niet.... Wie heeft hier ervaring mee of heeft de oplossing;) Alvast bedankt!!
sathopper Geplaatst: 19 maart 2003 Geplaatst: 19 maart 2003 Het schijnt dat er nogal wat slechte solderingen met name in de voeding in de Mic. zitten. Dit kan mogelijk de oorzaak zijn van jou problemen. Even alles met de soldeerbout nalopen. Op dit moment is firmware versie 1.139 te downloaden via de satelliet. succes
Gast Geplaatst: 19 maart 2003 Geplaatst: 19 maart 2003 @tcahopper bedankt voor je bericht. Ik heb al gekeken naar de solderingen, zagen er in mijn ogen nog goed uit. Had het kastje gis. nog even open en op het moment dat ik de lnb aansluit gaat het voedingsgedeelte brommen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Toch maar ff alles na solderen. Alleen het voedingsgedeelte of alles??
Gast Geplaatst: 22 maart 2003 Geplaatst: 22 maart 2003 Zijn er geen " lief hebbers " meer van de Micronik, of heeft nog niemand met dit probleem te maken gehad!!!. Heb inmiddeles voedingsgedeelte nagesoldeert maar nog geen resultaat!! Iemand nog suggesties.
snopper Geplaatst: 28 maart 2003 Geplaatst: 28 maart 2003 ik denk dat er maar heel weinig mensen nog een micronik hebben DUS: verkopen via een_of_andere_veiling_site en een andere box halen. ook het duitse forum is heel dood. En micronik staat er niet om bekendd dat ze goede service leveren. Snopper Xtrend ET9500 met OpenPli 3.0 met Kathrein 90cm (19.2 en 23.5)
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen