Ga naar inhoud


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Wie heeft zijn cam weer werkend gekregen? Hoe? En wat gaf deze aan toen ie "dood" was? En natuurlijk: welk merk cam is het?

 

 

-------------------------------------------------

*** VU+ DUO (500Gb HD) + DM600PVR (160Gb HD), 95 cm met 4 lnb's ***


Geplaatst:

Ik heb 2 fs 6000 weer aan de praat gekregen en die 2 hebben de pin 8-9 verbinding. Na het uitvallen van de cam (not instaled) receiver uit gehad, zonder stroom en na enkele minuten weer aangezet en de dreemboot stond er weer, in 1 fs 6000 zonder pin 8-9 verbinding lukt dit niet. Heb daar de pin 8-9 verbinding naderhand aan gebracht en dat bate dus niet.

Het is mischien door de pin 8-9 verbinding dat de flash niet totaal geblokeert is geweest.

 

En heb in spanje gelezen dat het met een Multi ice weer aan de praat gebracht kan worden zonder dat de flash eruit hoeft. Maar de prijs die ik hoorde wat dit gevaletje zou moeten kosten ben ik weg gerent (rond de 3000 dollar)

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...