Gast Geplaatst: 5 februari 2001 Geplaatst: 5 februari 2001 Hangt een beetje van je ontvanger af. In een Nokia MM9500 met DVB2000 met een blokker funktie of een andere ontvanger met een CI met blokker funktie of een losse hardware blokker kan je prima een originel ACS1.2 kaart gebruiken. Gebruik je geen blokker, dan kan ik je alleen maar aanraden om een Pic-kaartje te gebruiken ivm het uitzetten van de kaart.
cool Geplaatst: 5 februari 2001 Auteur Geplaatst: 5 februari 2001 Ik heb een d-box met DVB 1.82.0 S(sandra) erop staan. Hoe krijg ik p******* en orf op provider 10? Moet ik hiervoor een andere key dan de 0E van premiere hebben? Ik heb ergens een combinatie van p******* en orf key gezien of is dit niet nodig?<P> Groeten. <img src="/forums/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" /> Me crazy, you insane !!
cool Geplaatst: 5 februari 2001 Auteur Geplaatst: 5 februari 2001 Is het mogelijk c+, p******* en ORF op een ASC 1.2 te zetten of neem ik daarvoor beter een goldwaver? Op the newkeypage stonden voorkort de keys voor orf. Waar zou ik deze nu ergens kunnen vinden?<BR> <BR> Groeten. <img src="/forums/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" /> Me crazy, you insane !!
Aanbevolen berichten