Ga naar inhoud


M`n page 501 HELP


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

m,n Page 501 is heel onstabiel op de tv zender het is net of hij geen sterk tv signaal heeft soms is het of hij verlopen wilt van de zender en is dan ook weer eve terugen geeft niks als strepen.Kan met de tuner gewoon de zender verzetten.wat is het probleem hoe kan ik het verhelpen.


Geplaatst:

Kan een probleem in de voeding zijn meer bepaald de condensators als je echt zeker wil zijn moet je de tulp uitgangen eens gebruiken en met een overgang steken in je scart aansluiting als het probleem dan weg is heb je een defekte uitgang (rf) of een voedingsprobleem.

 

Koostronics <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />

  • 2 weken later...
Geplaatst:

tulp heb ik geprobeert maar doet hij het zelfde .

dus dat werkt dus ook niet.om je precies uit te leggen wat de tuner eigenlijk doet is het volgende hij start gewoon op

kan de zenders gewoon van 1 naa r 13 maar de tv geeft heel groot alles weer en soms is hij ineens weer goed en dat duurt maar heel even. wat is het probleem en wat moet ik er aan doen.

Geplaatst:

Beste ik zou echt zeggen condensators vervangen zeker die naast de tuner en al die in de secundaire van de voeding dat zijn al degenennaasr de display rechts.

 

koostronics <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...