Gast Geplaatst: 30 september 2003 Geplaatst: 30 september 2003 hallo allemaal, Ik heb hier nog een aston 1.03 liggen. Ik heb gehoort dat hij programmeerbaar zou zijn naar een nagra module? maw zou ik dan de taquillas kunnen zien? zoja heb ik hier een laptop met een gleuf waar dat mijn aston in past(via die gleuf programmen?). Wie kan me verder helpen! alvast bedankt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />
Fredo Geplaatst: 1 oktober 2003 Geplaatst: 1 oktober 2003 kijk hier maar eens ff naar beneden scrollen daar staat hoe het moet of kan Groeten Fred. AZbox premium , AZbox premium+ , AZbox elite Dreambox 8000 2maal SAB sky 4800 mini , DVB zelfbouw decoder.
Gast Geplaatst: 1 oktober 2003 Geplaatst: 1 oktober 2003 dus met wat ik lees op de site kun je een aston 1.03 niet naar een nagramodule flashen via laptop of kan iemand het tegendeel bewijzen? ago
ricow Geplaatst: 1 oktober 2003 Geplaatst: 1 oktober 2003 bewijzen kan ik het niet maar zover mijn beberkte kennis strekt, is het wel mogelijk om hem om te flashen (in een nokia 9600)naar nagra. er zit alleen een nadeel aan vast de cam heeft geen boxkey waardoor de AU niet zal en nooit gaat werken. hierdoor is het niet direct aantrekkelijk om de cam voor naagra te gebruiken. of je moet een file voor nagra hebben die in een originele cam werkt en die zelf updaten(dagelijks?) je kan hem ook bewaren voor als er op cryptoworks front iets gebeurd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/kweetniet.gif" alt="" />, want dat is wel goed te doen(het omflashen dan). Al deze info heb ik voornamelijk van een zekere spaanse site (iets met zacky) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> groeten, Ricow Dreambox 7000 + 60GB HD /1mtr alu schotel op sg2100 motor/cas interface/season2 int./nokia dbox2 2xi op 1mtr schotel met smd12 motor.
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen