Ga naar inhoud


Hyundai 1010-ir klote ontvanger


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Nu heb ik erg veel spijt dat ik zo'n vuil heb gekocht. Hij kan niet overweg met een MR. Ik had hem allcam patched. Na kopen van Matrix reloaded cam, heb ik het orginele firmware laatste versie opgezet. Nu heb ik geen beeld op 23,5 Mediavision kanalen. En als het het allcam patch opzet kan hij dan niet goed overweg met andere kanalen.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />


Geplaatst:

pfffff en wat moeten we hier mee???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/kweetniet.gif" alt="" />

dm8000 powerd by rudream line X 3.2 white HBB-tv

Geplaatst:

Heb je alle originele soft getest kan hij helemaal met geen MR versie overeen?ik hoor van jouw groetjes

Geplaatst:

Ik heb bijna alle firmwares getest t/m 12. Mr draait wel maar niet op 23,5 en je kriijg op alle kanalen van die freeze effeceten.

Geplaatst:

@Alpha,

 

Waarom is hij Klote?

Alleen maar omdat je je kanalen niet kan ontvangen?

Heb je al een originele seca cam met originele C.D. kaart geprobeerd?

Werkt goed joh.

 

Koop een Ice crypt module.. Deze werkt voor de IC en IR zeer goed. Echt een hele hoop FUN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/loldev.gif" alt="" />

Ik wil eventueel wel ruilen met je <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

 

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...