Seb Geplaatst: 22 december 2003 Geplaatst: 22 december 2003 Ik vind de kanalen niet op de 1 west. Heeft iemand een lijst voor me om erin te pompen. Ik heb een philips 6071. Groet, Bas
Timm1983 Geplaatst: 22 december 2003 Geplaatst: 22 december 2003 Hallo Seb, Misschien ben je al iets met deze frequentielijst. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" /> http://www.lyngsat.com/packages/canaldigital.shtml Probeer eens om op deze manier de zenders te vinden. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Timm1983 Admin: Dit account is ontoegankelijk gemaakt vanwege het gebruik van een niet-bestaand email adres met talloze aflever foutmeldingen tot gevolg. Het lid reageerde niet op het verzoek dit te wijzigen.
Seb Geplaatst: 22 december 2003 Auteur Geplaatst: 22 december 2003 omdat ik maar een klein schoteltje heb kan ik niet een beetje schatten, ik moet in ieder geval 1 kanaal geconfigureerd hebben om de positie van de sat te vinden. Daarna zou ik eventueel een scan kunnen doen. Omdat de betreffende transponders niet in mijn lijst staan, kan ik geen kanaal editen om de sat te vinden. Wie kan helpen???
joop1966 Geplaatst: 22 december 2003 Geplaatst: 22 december 2003 zag dat je een phillips hebt gewoon even een kanalenlijst erin waar het wel opstaat dreambox 500hd op een triax 110cm met rotordreambox 800-c dreambox800se-c dreambox500-s dreambox500-c
Timm1983 Geplaatst: 22 december 2003 Geplaatst: 22 december 2003 Hallo Seb, Om uit te richten op Thor 1° West, tik je best de volgende frequentie in en dan draaien maar ... MTV Sweden (is vrij te ontvangen) 11168 H 3100 7/8 Succes <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Timm1983 Admin: Dit account is ontoegankelijk gemaakt vanwege het gebruik van een niet-bestaand email adres met talloze aflever foutmeldingen tot gevolg. Het lid reageerde niet op het verzoek dit te wijzigen.
Seb Geplaatst: 22 december 2003 Auteur Geplaatst: 22 december 2003 Thnx voor de replys, ik heb hem eindelijk en ik moet zeggen dat het me niet tegenvalt. Ik hoop dat we hier een tijdje van kunnen genieten. Afstand tussen astra en hotbird aanhouden maar dan vanaf sirius. Hoek kan zelfde blijven.
Timm1983 Geplaatst: 22 december 2003 Geplaatst: 22 december 2003 Ik ga eerst een tijdje afwachten of het wel zo blijft, zodat ik niet voor niets naar de Thor draai, ik ga dat toch maar doen als er wat beter weer is volgend jaar <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Timm1983 Admin: Dit account is ontoegankelijk gemaakt vanwege het gebruik van een niet-bestaand email adres met talloze aflever foutmeldingen tot gevolg. Het lid reageerde niet op het verzoek dit te wijzigen.
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen