mamutskywalker Geplaatst: 26 december 2003 Geplaatst: 26 december 2003 hoi allemaal mijn vraag is of ik de kiosk kanalen op thor ook kan open krijgen met mijn xtreme met ingebouwde ucas met penta 1.09 en als het niet kan wat heb ik wel nodig om te kunnen kijken bijv als ik hem ombouw naar matrix is dat goed alvast bedankt Dreambox 8000, wavefrontier T90
Gast Geplaatst: 26 december 2003 Geplaatst: 26 december 2003 Matrix kan alleen i.s.m. een Titanium kaart. Dus als je nergens om maalt en het wil gokken dan zou je met de nieuwe Penta 1.11Conax een heel eind moeten komen. Ook al staan er overal waarschuwingen v.w.b. deze Penta in NIET Magic's. Wees dus gewaarschuwd..
Gast Geplaatst: 26 december 2003 Geplaatst: 26 december 2003 Zijn de zenders ook open te krijgen met een jokercam 0.78/fun kaart i.c.m. echostar dsb 2200-viaccess.
mamutskywalker Geplaatst: 29 december 2003 Auteur Geplaatst: 29 december 2003 bedankt voor je reactie en weet je ook of de penta 1.11conax 100% save is want ik heb problemen gehad met gewone 1.11 alvast bedankt Dreambox 8000, wavefrontier T90
Gast Geplaatst: 29 december 2003 Geplaatst: 29 december 2003 Citaat: bedankt voor je reactie en weet je ook of de penta 1.11conax 100% save is want ik heb problemen gehad met gewone 1.11 @mamutskywalker, ozzo schreef toch al dat hij niet kan instaan voor 100% save en waarschuwt uitdrukkelijk: "Dus als je nergens om maalt en het wil gokken dan zou je met de nieuwe Penta 1.11Conax een heel eind moeten komen. Ook al staan er overal waarschuwingen v.w.b. deze Penta in NIET Magic's. Wees dus gewaarschuwd.." Met de CAS Interface is echter die module zo weer gerepareerd dus dat wordt deze keer niet zo'n grote ramp als toendertijd (april 2003). Met vriendelijke groeten <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> sattaz
Gast patje7of9 Geplaatst: 29 december 2003 Geplaatst: 29 december 2003 Kan ik met men Xtreme ontvanger de kiosk op thor open krijgen met penta 1.11 en moet ik de matrix cam gebruiken met een titanium kaart en wat heb ik allemaal nodig een casinterface en wat nog
GNcontrol Geplaatst: 30 december 2003 Geplaatst: 30 december 2003 Ik gebruik zelf een oude AXAS module, die middels cas-interface is voorzien van een nieuwe loader en Penta 1.11co. Deze zit in de bovenste CI-slot van een Extreme PVR en dit werkt prima. Waar ik zelf heel nieuwschierig naar ben is of er ook mensen zijn die deze Penta ook rechtstreeks in de UCAS hebben gezet (middels cas-interface) en of dit ook goeie resultaten geeft in combinatie met Thor <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Gast Geplaatst: 30 december 2003 Geplaatst: 30 december 2003 Citaat: Waar ik zelf heel nieuwschierig naar ben is of er ook mensen zijn die deze Penta ook rechtstreeks in de UCAS hebben gezet (middels cas-interface) en of dit ook goeie resultaten geeft in combinatie met Thor Ja, heb ik gedaan bij m'n vader. Alles open behalve de kiosk zenders.
GNcontrol Geplaatst: 30 december 2003 Geplaatst: 30 december 2003 Citaat: Citaat: Waar ik zelf heel nieuwschierig naar ben is of er ook mensen zijn die deze Penta ook rechtstreeks in de UCAS hebben gezet (middels cas-interface) en of dit ook goeie resultaten geeft in combinatie met Thor Ja, heb ik gedaan bij m'n vader. Alles open behalve de kiosk zenders. @Cooljules Praat je nu over Penta 1.11co in combinatie met Xtreme UCAS ?
Gast Geplaatst: 30 december 2003 Geplaatst: 30 december 2003 @GNcontrol, Ja heb wel eerst met cas-interface dreamload erin geladen daarna penta 1.11 conax. @zappsat, heb ik gedaan maar zonder resultaat.
mamutskywalker Geplaatst: 2 januari 2004 Auteur Geplaatst: 2 januari 2004 he jongens ik heb penta 1.11 conax erin gegooid geen problemen met de meeste satelieten allen op thor was de flash gecrasht hij onlangs gerepareerd dus mr 1.055 erin maar als ik weer naar thor kijk na paar minuten problemen na aan en uit probleem opgelost ik ben bang dat het aan de receiver ligt dat hij problemen heeft met thor(te gevoelig of zo) dus penta 1.11conax geen problemen behalve op thor Dreambox 8000, wavefrontier T90
Gast Geplaatst: 5 januari 2004 Geplaatst: 5 januari 2004 Effe een vraagje, hoort hier misschien niet thuis, maar het gaat om Kiosk. Kan ik die ook krijgen op een Nokia 9302 of een strong 8000/8100? Alvast bedankt voor de eventuele info.
Gast Geplaatst: 5 januari 2004 Geplaatst: 5 januari 2004 @CoolJules Ik heb ook via dream naar penta met conax. En ook ik heb met mijn magic cam alle kanalen open, behalve kiosk. Ook al een hele avond laten draaien maar geen succes. Ook 12 tot en met 22 opnieuw ingelezen, geen succes. Wel met titanium met conax of mr. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/kweetniet.gif" alt="" /> echostar 7000 traix 1.4 en mr, magic, conax 4.00se.
Gast Geplaatst: 5 januari 2004 Geplaatst: 5 januari 2004 hallo allemaal en nog de beste wensen. is kiosk ook te open krijgen met sky crypt modulle free x tv alvast bedankt
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen