Gast Geplaatst: 25 januari 2002 Geplaatst: 25 januari 2002 Is er misschien nog nieuws over cryptoworks, hoor en lees hier en daar weer van een 6in1 file. Weet iemand hier meer over.
tanzer Geplaatst: 25 januari 2002 Geplaatst: 25 januari 2002 Waarom is Cryptoworks nog niet gekraakt en als het zo moeilijk te kraken is zou ik toch zeggen dat alle providers overgaan naar Crypto of zie ik dat verkeerd.??<p>En als ik toch bezig ben ik heb ook een keer het gerucht gehoord dat DigiT... van Crypto naar Seca zou gaan. Wat is daarvan waar.<p>Dilo we nemen er nog een <img src="graemlins/bavaria.gif" border="0" alt="[bavaria]" /> Mister Tanzer Dreambox DM8000HD Humax5400 L2.07 en H2.08 Relook 400S Dreambox 7000-S Dreambox 500-S Vantage TS 221
Gast Geplaatst: 25 januari 2002 Geplaatst: 25 januari 2002 Hoi,<p>Tja... of een systeem gekraakt (kan) worden is niet echt afhankelijk van de techniek, maar meer een zaak van vraag en aanbod. Als er weinig vraag naar b.v. cryptworks is zullen (Commerciele)piraten hier weinig tijd en energie insteken, er is immers niet veel mee te verdienen.<p>Alles is te kraken, het is allen de vraag of gedane inversteringen die hiervoor gedaan moeten worden terug verdiend kunnen worden, is het antwoord op deze vraag JA, dan wordt het systeem grkraakt, hoe dan ook, ook CryptoWorks....<p>Groetjes, Erik.<p>P.S. Is VideoGuard een uitzondering op deze regel? ;-)
Gast Geplaatst: 25 januari 2002 Geplaatst: 25 januari 2002 hoi,<p>D#g#turk kan niet overgaan naar Seca/Mediaguard codering,dan word het gemakkelijk voor de hackers. Ik denk dat Tanzer gelijk heeft. B.V. Alpha digital is al gekraakt(alleen alpha tv) de rest komt vandaag of morgen;omdat het simpel is voor te kraken.Ge gaat mij toch niet zeggen KOLLENBURG dat er veel vraag is voor dit pakket. met andere woorden,Cryptoworks is waarschijnlijk moeilijk te kraken.Ze hebben zelfs eèn zender niet kunnen kraken. Ik ga u nog een voorbeeld geven CINE+ Turkse pakket op 42gr die is al gekraakt. Nu is't aan u <img src="graemlins/bavaria.gif" border="0" alt="[bavaria]" />
Gast Geplaatst: 26 januari 2002 Geplaatst: 26 januari 2002 ik wacht nu al een paar maanden, wanneer ga zo nou eens cryptoworks kraken. ik wil digiturk kijken, aaaaaaaargh.
Gast Geplaatst: 27 januari 2002 Geplaatst: 27 januari 2002 Volkomen mee eens. Maar ik denk dat Crypoworks allang gekraakt is. Maar ze plaatsen het express niet op Internet. Want er valt heel wat geld te verdienen op dit gebied. Vooral voor Turken is het interessant. Binnenkort is er wel een file te vinden op internet, geloof mij maar.
Gast Geplaatst: 28 januari 2002 Geplaatst: 28 januari 2002 Als ik hier nou eens influister dat er op de Astra 80 Streaming audio kanalen in cryptoworks uitzenden , word het dan niet interesant om hier eens nader studie op te verichten ? ooit van Xtramusic gehoord ?
Aanbevolen berichten