Ga naar inhoud


met welke ci werkt kiosk op zwarte echostar 3600


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Ik heb een MM 1.04 maar deze werkt niet op de kiosken op de Thor (conax) met een zwarte Echostar 3600. Ik zag in het forum dat de MM 1.01 wel werkt alléén zijn deze moeilijk te krijgen. Weet iemand of er nog andere CI's zijn die wel werken (uitgezonderd de conax CI) op de kiosken?

Vu+ Solo2 met OpenPli via WaveFrontier T90 met bereik 5E t/m 53E


Geplaatst:

plaats eens en tkg op dit forum

Gr,

Droompje

 

(2 maal EVO Enfinity Xcombo +, Echostar1.20 draaibaar met jaguer positioner, triax 0,64 met quad lnb, Viasat 78cm met 3 keer quad lnb)

Geplaatst:

Het is jammer voor je maar dat gaat je niet lukken ik ben er ook mee bezig geweest maar het zit niet in de file of cam die je gebriuk maar het is een hardware probleem de 3600 heeft niet de mogelijkheid de snelheid tussen decoder en kaart vast te houden heb zelf 2 seconde beeld en dan zwart koop een Echostar 2200 ci en dan is hij wel open met een MM en penta conax 111

 

RONSAT JAMMER MAAR HEB HET ZELFDE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/loldev.gif" alt="" />

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...