Ga naar inhoud


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Toen ik net (04:30 uur) de TV aanzette en op Taq. aan het zappen was, kreeg ik op Taquilla 1 en 2 deze melding te zien (zie foto onderaan de tekst).

 

 

Zouden ze iets aan het uittesten zijn op dit vroege tijdstip? Of een "simpele" technische storing? (wel apart dat het op Taq 1 en 2 is).

 

Hoe dan ook, ik dacht laat ik maar een screenshotje maken en even op s4all zetten.

 

"Update" (05:11 uur): Nu krijg ik op alle Taq. kanalen deze melding te zien. En ik heb het gevoel dat Emulatorek 10a het er maar druk mee heeft (kan ook toeval zijn natuurlijk).

post-710-1318257903,7179_thumb.gif

*Dreambox 7020S (Iolite en gemini) -Stab HH120-1 mtr Gibertini -MM 1.02-Conax cam-[color:"red"]onbruikbare[/color] M-II kaart-seasonII -Mastercrd2* Hauppauge Nova CI met Progdvb +Yankse


Geplaatst:

het einige wat dit betekend is dat er een technische storing is, vereer niks.

Geplaatst:

Dit kan ook betekenen dat ze iets aan het testen zijn, Bulso, het hoeft geen technische storing te zijn, kan ook een test voor de toekomst zijn.

Geplaatst:

Het vreemde was echter dat in eerste instantie alleen op taq. 1 & 2 dit bericht was te zien, en na afloop van een film (ik meende dat op bijv. Taq 3 net LOTR aan het aflopen was) dit bericht er ook voor kwam. En ik neem aan dat op de andere zenders hetzelfde gebeurde (film afgelopen, mededeling op het scherm). Maar ik hoop dat dit enkel een standaard mededeling was (misschien wisseling van nieuwe films?) en geen test voor iets. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.

 

(Ik wil geen paniek zaaien voor niks <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />. maar ik zag dit en heb het daarom hier maar neergezet)

*Dreambox 7020S (Iolite en gemini) -Stab HH120-1 mtr Gibertini -MM 1.02-Conax cam-[color:"red"]onbruikbare[/color] M-II kaart-seasonII -Mastercrd2* Hauppauge Nova CI met Progdvb +Yankse

Geplaatst:

Meen toch te herinneren dat toen taq. overging op seca 2 een soort gelijke melding te zien was. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/biggthumpdown.gif" alt="" />

 

Gr,

Rata!

Geplaatst:

Hallo allemaal,

 

Ik heb op de Astra 19.2° Oost Digitaal, ook een melding gezien op de Taquilla kanalen, even afwachten wat de bedoeling hiervan is ...

 

De bedoeling hiervan was dat taquilla veranderd is van frequentie.

 

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Timm1983

Admin: Dit account is ontoegankelijk gemaakt vanwege het gebruik van een niet-bestaand email adres met talloze aflever foutmeldingen tot gevolg. Het lid reageerde niet op het verzoek dit te wijzigen.

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...