Ga naar inhoud


JPW

Lid
  • Items

    83
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

Aanvullende info

  • Geslacht
    Mannelijk
  • Locatie:
    Spanje
  • Interesses
    oldtimers
    reizen met camper
    genieten van 't leven, is zo voorbij

Recente bezoekers van dit profiel

De recente bezoekers block is uitgeschakeld en zal niet meer getoond worden aan gebruikers.

JPW's prestaties

Vaker hier

Vaker hier (2/8)

  • Conversatie starter

Recente badges

  1. Beetje late reactie, maar don't worry, camper hoef ik niet te verplaatsen, is gewoon aan mijn huis. BTW ik woon in de streek v.d. kurkeiken, geen betere leermeesters dan de mensen alhier, worden gesnoeid om betere kwaliteit schors (kurk) te geven.
  2. Vandaag de top uit een kurkeik gezaagd, schaduw raakte net de onderkant van de schotel.
  3. Afdakje maken boven de feedhorns en geen last meer van regen of druppels. Alleen bij hevige stortregens helpt het niet, maar dan help ook geen grotere feedhorn
  4. Ik kan bevestigen wat @Sprietje schrijft, heb identiek dezelfde schotel. Een verschil van 3 graden op de schotelskew maakt wel degelijk een verschil, zeker bij regenweer. Zet de schotelskew terug zoals @Sprietje opgaf, en stel de Astra 19,2 zuiverder af. Het maakt een wereld van verschil bij regenweer.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...