Ga naar inhoud


sat87

Lid
  • Items

    558
  • Registratiedatum

  • Laatst bezocht

  • Dagen gewonnen

    2

Community antwoorden

  1. sat87's bericht in Parking Aken centrum werd gemarkeerd als het antwoord   
    Rechter muisknop, dan staat onderaan "afstand meten". Zo kun je zelf van elke parkeergarage ongeveer de afstand meten.
  2. sat87's bericht in Multistream Franse zenders ontvangen op visiosat bisat werd gemarkeerd als het antwoord   
    De multistreamzenders op de Eutelsat 5 west B ontvang ik in Roermond met een 60cm schotel. Dit is ruim voldoende.
    Zit volgens de footprint map op lyngsat op de grens van 53 en 52 dB,  Deventer zit volgens de map op 52dB als ik het goed inschat.
    m.a.w. het zou met een bisatschotel van 75cm breed en 64cm hoog moeten lukken.
  3. sat87's bericht in Boompje satellietpositie opzetten. werd gemarkeerd als het antwoord   
    Dit besluit ligt natuurlijk historisch.
    Eind jaren 80 waren er satellieten met verschillende vermogens, de Eutelsat 1F en oude Intelsat satellieten kon je slechts ontvangen met grotere schotels (120 minimaal). De ITU (International Telecommunication Union) zag dat voor de medium en DBS satellieten ruimte moest komen. Als voorbeeld op 1 west hing een Intelsat die ook voor telefooncommunicatie werd gebruikt, die positie zou dus niet voor medium en high power(DBS) satellieten vrij komen. De ITU gaf aan dat 5 oost, 19 oost, 31 west en 37 west voor medium en high power DBS gebruikt zou worden.
    Bij deze afspraken plakte ze ook meteen de landen die recht hadden op deze positie. Duitsland kreeg samen met o.a. Nederland, Luxemburg, België en Frankrijk 19 oost toegewezen. Vandaar dus.
    (Door de jaren heen zijn natuurlijk wel weer wat posities aangepast.)
  4. sat87's bericht in Montageprobleem Big Bisat werd gemarkeerd als het antwoord   
    Bekijk dit topic eens, zijn het misschien de ronde plaatjes met inkeping die op de foto staan op deze pagina?
     
    http://www.sat4all.com/forums/topic/324951-big-bisat-montage-handleiding/page-2
×
×
  • Nieuwe aanmaken...