Ga naar inhoud


cardsharing dreambox en ander merk met season2


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Ben van het weekend eens aan het zoeken geweest naar de mogelijkheden om ook m'n oude nokia via cardsharing te laten connecten naar m'n dreambox. Inmiddels hierover de nodige software en info gevonden. Het komt erop neer dat je via een season2 interface die is verbonden via de compoort van een PC, die weer is verbonden via je netwerk met een andere CP en op die andere PC hangt dan weer een Phoenix interface met een officiele kaart. Met meerdere sesoncards en extra PC's is het dan mogelijk al je oude ontvangers die ene kaart te laten delen.

 

Maar dit alles is me een beetje te omslachtig. De dreambox kan zelf al als cardserver dienen en kan voor het engelse betaalTV gebeuren zelfs via de RS232 een Phoenix aan. Dit is nou net het omgekeerde van wat ik zou willen: Direct op die RS232 plug de Season2 aansluiten en die dan in de CAM van m'n Nokia stoppen (staat toch naast de dreambox). Weet iemand of er een EMU of Cardserver voor de Dream bestaat die dit kan?

 

Het gaat hier dus niet om sharen over internet, maar gewoon binnenshuis. Dan mag er namelijk hier wel over gesproken worden.

  • 10 maanden later...

Geplaatst:

Beste Rai, Ik lees hier net dat jij software gevonden hebt waarmee je in combinatie met een season interface en een cardserver andere seca ontvangers kunt laten werken. Hier ben ik al een tijdje naar op zoek. Kun je mij soms hier iets meer over vertellen? Welke software ik hiervoor moet gebruiken en waar ik deze eventueel kan vinden . eventueel via pm

 

Alvast bedankt voor de moeite.

 

Gr Karel

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...