Ga naar inhoud


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Ik ben een heel weekend bezig geweest om voor elkaar tekrijgen om cardsharing met radegast voor elkaar te krijgen dit is mij niet gelukt.

Ik heb alle adviezen die in het vorige topick van deze maand stonden opgevolgd, Ik heb aan Hullie gevraagd of hij het inmiddels draaiend had dit is niet het geval.

 

Het gaat hier om cardsharing in de eigen woning tussen twee dreamboxen, Is er iemand die het wel draaiend heeft en zijn radegast.cfg van server en cliënt ter beschikking wil stellen zodat ik kan onderzoeken of het hieraan ligt of dat er iets anders aan de hand is?

 

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/kweetniet.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/kweetniet.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/kweetniet.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/kweetniet.gif" alt="" />

Gr,

Droompje

 

(2 maal EVO Enfinity Xcombo +, Echostar1.20 draaibaar met jaguer positioner, triax 0,64 met quad lnb, Viasat 78cm met 3 keer quad lnb)


Geplaatst:

Ik zou zeggen terug naar beta 12, ik heb 13 ook nooit aan de gang gekregen.

Mocht iemand een oplossing hebben anders dan de bekende # van 12 hoor ik dat graag.

 

Rik

Geplaatst:

Die zal ik vanavond eens testen maar na beta 10 is het alleen maar bergaf gegaan met de cs-client in radegast dus ik heb weinig hoop.

 

Rik

Geplaatst:

heb het lopen als een zonnetje zowel in 13 als in 14!

kijk naar je instellingen en probeer wat

sukses

sprookje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />

only go for the best!PLI

2x DM800HDse en 1x DM500HD

2x Multytenne schotel

Geplaatst:

ik vind et alleen raar.

bij alle image's befriesd het beeld soms wel tot 3 keer per dag.

heb alle images uitgeprobeerd en kom er nier achter wat er fout is aan de instellingen van ragdegast,ik heb een abbo op PW.

ik denk dat als hun omgaan van gecodeerd naar vrij(geen codering,voor mensen te lokken.)

slaat hij me iedrekeer vast..

kan et aan de instelling liggen van radegast(de ecm en emm??)

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

sinto's rule.....fun for everyone...

Geplaatst:

Het zal wel aan mij liggen, ik krijg 13 en 14 niet aan de gang en voor zover ik het kan zien zijn de settings gelijk aan 12.

Aangezien 13 en 14 niets toevoegen gebruik ik die maar weer.

@ sprookje Ik weet niet of je een hint hebt in welke richting ik moet zoeken.

Naar mijn mening is niet iedere vernieuwing een verbetering.

 

Rik

Geplaatst:

Sprookje heeft mij dit gemeld

Citaat:
hi ,

dit hoef je niet aan te passen

als je lhydra lucien gebruikt dan kan je het zo instellen met de ab loopt stabiel zowel op radegast 13 en 14!

in de db waar de kaart zit op radegast gaan staan ok bottom slot instellen dan naar settings seca instellen en de ip van de client ingaven en safen zo ook met de client doen

sukses!

 

 

Ik draai nu met de laatste rudream image en ben dus nog steeds op zoek naar iemand die het heeft draaien en bereid is zijn radegast.cfg van server en client aan mij mailen, zodat ik kan testen of het daaraan ligt.

droompje@droomsat.nl

 

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/kweetniet.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/kweetniet.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/kweetniet.gif" alt="" />

Gr,

Droompje

 

(2 maal EVO Enfinity Xcombo +, Echostar1.20 draaibaar met jaguer positioner, triax 0,64 met quad lnb, Viasat 78cm met 3 keer quad lnb)

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...