Ga naar inhoud


lastig probleem met AB en 2 Xtreme's


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Hallo allemaal,

 

Ik heb een heel lastig probleem waar ik geen oplossing voor weet:

 

in 1 tv meubel staan 2 Xtreme's, 1 x PVR en 1 X STR.

Ik kijk meestal naar de STR. dus naar 1 Xtreme tegelijk, dus zet de ander dan maar zonder spanning.

Waarom zonder spanning?? Omdat ze beiden op dezelfde ab reageren, en dat is erg onhandig om voorturend 2 ontvangers tegelijk aan te hebben terwijl ik er maar naar 1 kijk.

Mogelijke oplossingen als 1 Xtreme naar een andere ruimte verplaatsing is geen optie, ze moeten beiden blijven staan in dit meubel.

 

Hoe los ik dit elegant op????


Geplaatst:

Infrarood oog afplakken bij de ene <img src="/ubbthreads/images/graemlins/anoniem.gif" alt="" />

 

Of heb je dat al geprobeerd ???

 

Groeten Ant273 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/angel.gif" alt="" />

Geplaatst:

Hoi Ant273,

 

Bedankt voor je reactie!!

 

Neen, heb ik nog niet geprobeerd, zou kunnen werken....

Wat ik eigenlijk wil is toch af en toe de PVR aan kunnen zetten om op te nemen. Maar dan moet ik dus het bed uit....

En dat is momenteel voor mij een heel lastig iets.

Ben ik ongeveer een 15 minuten mee bezig om 4 meter te overbruggen. Dus een oplossing waarbij ik beiden onafhankelijk kan bedienen geniet momenteel de voorkeur.

 

Trouwens, waar zit dat IR oog eigenlijk???

Moet nog steeds naar de visjes komen kijken maar ben de link een beetje kwijt (sorry) Maybe een PM met de link?? lol

 

 

Geplaatst:

Nou,

 

heb het venster (infrarode oog??) afgedekt.

Welke kant je de AB ook richt, gericht op de Xtremes of niet, ze gaan beiden keurig tegelijk aan en ook weer uit.

Oog afplakken helpt hier dus niet

 

Ander idee of opties??

Geplaatst:

Hai John,

 

Ik heb er thuis nu ook even 2 staan, ga wel kijken of ik iets kan vinden.

 

Groeten Ant 273 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/angel.gif" alt="" />

Geplaatst:

Ok

 

Ben erg nieuwsgierig of het je gaat lukken om er een tegelijk te bedienen, terwijl ze beiden onder spanning op uit staan.

 

Hoor graag meer.........

Geplaatst:

Al iets getest Ant????

 

Als je een uit en de ander aanzet staat er altijd!!! een aan. Das ook niet de bedoeling....

 

Ik zou gaan denken om een spanningsbron (stopcontact ) met een AB te kopen en er daar een op aan te sluiten....

Geplaatst:

Nee,

 

Ik heb nog geen tijd gehad om te testen (jammer genoeg) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/biggthumpdown.gif" alt="" />. Maar zal het zeker voor je gaan testen. Dat idee van de een stopkontakt met ab is een goed idee.

 

Maar hoe zit het dan met je tijd, die van mij is nog wel eens van slag als hij een tijdje uit geweest is, 1 uurtje voor op schema. Met een PVR moet je dat zeker niet hebben.

 

Ik heb zelf een apparaat waarmee ik de extreme in een andere kamer kan bedienen, je zou ook aan zoiets kunnnen denken, maar je wilde hem echt daar hebben staan he.

 

Ik ben er wel achter dat als je b.v. een dvd hoesje voor het ronde plaatje houdt hij op sommige mannieren het wel doet en andere manieren het niet doet. Links, onder, boven en rechts. Als ik mijn hand ervoor hou (echt er tegen aan en de palm aan de onderzijde en je vingers aan de bovenzijde, dan reageerd hij helemaal niet meer.

 

Afplakken zal dus wel werken maar je moet het juiste materiaal en maat hebben. Als er maar een klein beetje ruimte tussen zit dan pakt hij hem.

 

Ik ga daar nog wel eens naar kijken, een mousepad werkt ook. Ik denk dat je dik materiaal moet hebben.

 

Probeer dat maar eens, we komen er vast wel uit.

 

Groeten Ant 273 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/angel.gif" alt="" />

Geplaatst:

ola,

kij het is eigenlijk niet moeilijk bijde staan uit en als je er een gaat gebruiken laat je die uitstaan en zet je de anderre manueel aan ,

vervolgens neem je je ab en dan zet je de anderre uit als je de ene aanzet je moet als je ze afzet dan weer een manueel afzetten

zo kan je al verder tot er een oplossing voor gevonden is

grtz

Geplaatst:

Ha Rappie

 

Ja, zo gaat dat hier dus ook af en toe.

Maar vooral die PVR met de harddisk wordt loeiheet....

 

Bovendien vind ik dat hetgeen ik wil ook moet kunnen.......

 

Dus tob ik ff verder.

Dat met de tijd is direct weg als je even naar een nederlander zapt.

Binnen 10 seconden is de klok weer up to date.

 

Ik zal eens wat dikkers voor het oog plakken. kijken of dat lukt

 

Bedankt voor de tips tot zo ver

Geplaatst:

misschien kun je dit eens proberen:

 

Draai 1 receiver 180 graden dus met het oog naar achteren plaats hiervoor een spiegeltje onder 45 graden gericht naar het plafond.

 

Met de AB kun je nu voor de ene naar de grond richten en voor de diegen die andersom staat naar het plafond.

 

Probeer ook andere opstellingen op deze manier.

 

Gtjs

Greetings

 

The Matrix

Geplaatst:

Polarisatie zou ook een oplossing kunnen zijn. De sateliet werkt ook zo als je een horizontaal gepolariseerde zender ontvangt en je draaid de lnb 90 graden dan blijft er geen signaal over. een bepaald merk zonnebrillen werkt ook zo. Waarom zou het dan met een ir afstandsbediening ook niet kunnen. Een leuke proef zou het kunnen zijn om voor de oogjes op de ontvangers dit soort glazen te plakken + een op de ab. Dan zou je door de ab 90 graden te draaien of de ene of de andere ontvanger kunnen bedienen. Tis maar een idee, zelf heb ik het nooit uitgeprobeerd maar misschien kun je met deze gedachtekronkel iets bereiken

 

Veel suc6 Leo

Vroeger waren de kratten bier van hout en moest je zuipen om de kachel aan te houden

 

Waar de darmen vol van zijn loopt de anus van over.

Geplaatst:

Ja, ik heb dat probleem ook met 2 Hornets bij elkaar.

Dat had ik bij Videorecorders ook van die meneer uit Eindhoven, had ik er 2 boven elkaar.

Maar in die tijd was het signaal minder sterk, moest je er echt op richten.

Dat had ik toen opgelost met een groot L vormig stuk kunstof voor het oog gezet, zodat het alleen werkte als je de ab op een andere manier richtte.

Knap lastig.

Later kwam mijnheer P met het VCR 1 en 2 systeem, dat was dé oplossing.

Kon je voor hetzelfde merk een video omzetten naar VCR2.

Dat systeem zat overigens niet in alle toestellen, geloof eigenlijk dat het maar kort is gebruikt.

Op dit moment gebruik ik het nog steeds, ideaal.

Heb alleen de AB kapot en de video is te oud om daar een nieuwe voor te kopen.

Gelukkig zat de code ook in mijn universele ab.

Ik had wel de mazzel dat video nog op VCR2 stond, want dat kan alleen met de AB en die is net kapot <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

 

Maar goed zoiets hadden ze bij die sat ontvangers toch ook wel kunnen bedenken?

De ab's en ontvangers zijn nu veel sterker en reageren al als een heel andere kant op richt.

 

Het patent met de draadloze voeding zal niet goed werken.

Ja, je kunt hem onder spanning zetten, om met nr 1 wat op te nemen.

Maar hoe wil je dan met nr 2 gaan zappen?

Dan gaat de andere echt weer mee.

Zelfs het alleen áánzetten is al vervelend als hij over scart loopt, op de tv, krijg je gelijk dat beeld.

Als je een antenne aansluiting op de ontvanger hebt, kun je ook overwegen om die te gebruiken en geen scart, maakt in beeldkwaliteit niet uit en je kunt handmatig je ontvanger op de bewuste zender zetten.

Ik heb in dit geval beide Hornets aangesloten op tv, een via scart en de anderen over de kanalenkiezer.

Is een tijdelijke opstelling.

 

 

Het beste is om iets te fabriseren wat je over de voorkant schuift en goed diep, een ordner achtig iets, let op de koeling, dat moet open blijven.

Het moet groot zijn omdat het zend/ontvangst vermogen groot is.

Bij het venster een klein gaatje maken zodat je de zenders kunt zien.

In principe heb je nu het ontvangst bereik verkleint tot de grootte van dat venster.

Maak nu aan de rugkant van dat Ordnermodel een dicht kunstof L model, cm of 10 breed. maak dat vast met de korte kant op de rug.

Nu ligt het er even aan hoe hoog de ontvangers staan, maar die lip moet omhoog of omlaag gebogen worden, zodat je nog net de zenders kunt zien.

Wel een werk, maar in principe moet dit werken.

Je zult alleen de AB voor de 1 anders moeten rchten dan voor de ander.

Omhoog/omlaag.

Het kan zijn dat nu je zendsignaal nog te hoog is, maar dat kun je eenvoudig afplakken op de AB.

Het is nu alleen even uitvissen hoeveel hij afgeplakt moet worden zodat de ontvanger met de ontvangst belemmering nog wel werkt.

 

Iemand die een betere optie heeft mag het zeggen.

Ja, verschillende merken ontvangers nemen is natuurlijk makkelijker.

 

Fred.

Geplaatst:

Citaat:
Iemand die een betere optie heeft mag het zeggen.

 

Dat idee met die zonnebrillen glazen lijkt mij zo gek nog niet. Je kunt het uitproberen met 2 van die brilleglazen 90 graden op elkaar te houden en hij is nagenoeg dicht. Nix geen spiegeltjes, kokertjes of kartonnetjes etc. 3 dimensionale tv uitzendingen en bioscopen doen het ook op deze manier met brilletjes.

 

Leo

Vroeger waren de kratten bier van hout en moest je zuipen om de kachel aan te houden

 

Waar de darmen vol van zijn loopt de anus van over.

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...