Ga naar inhoud


VLC hapert


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Hallo , wanneer ik VLC opstart om een videostream te bekijken via mijn dreambox dan hapert deze enorm, komt dat door het 11MBS draadloze netwerk ? en kan ik dat verhelpen ddor een 54 MBS netwerk aan te schaffen ?


Geplaatst:

Ok,het ligt dus aan mijn router....ga ik die vervangen samen met het kaartje...

Geplaatst:

niet zo haastig...Ik heb een normale router met een normale verbinding(draden) en bij mij haprt VLC ook heel erg...

Dus dat hoeft het niet te zijn...Wat het wel is wil ik ook wel weten... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Geplaatst:

11Mbps is te traag .... bij 100Mbps zou het probleemloos moeten werken, dat ie vervolgens hapert hoeft per definitie niet aan je hardware te liggen, maar meestal wel (brakke kabels/connectoren etc.)

 

 

 

merDe

deze ruimte is te huur
Geplaatst:

hier werkt het ook prima met 54mbit

ligt ook wel een beetje aan wat voor pc snelheid

alleen wat ik wel heb als ik vlc gebruik dat mijn laptop(p4 3ghz 800fsb 512mb) kei vast loopt alleen een reboot helpt dan nog maar moet ik nog aparte codecs laden of instellen?

 

Sinds ik een dreambox heb, heb ik geen tijd meer om tv te kijken.
Dreambox: 8000, VU+ DUO2, VU+ SOLO Wavefrontier 8 LNB T90, SG2100, Qnap 219 pro+ , 2bay Asustore Nas

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...