Ga naar inhoud


Hoe kan ik weer terug van MR 1.170 naar UCAS3.0?


Aanbevolen berichten


Dat kan ik wel uitleggen.

Ik had een Matrix Reloaded met daarin UCAS 3.0 geprogrammeerd met MR 1.170 in de hoop om M*l*i*i*i*n educatief te kunnen zien, maar dat lukte niet, ook niet met de juiste sleutelbos. Mijn embedded cam heeft al MR 1.08 en daar kan ik net zoveel mee zien. Het had dus geen meerwaarde. Ook kon ik nu de geldigheidsdatum van m'n CD-kaart niet meer zien.

En daarom wil ik er weer UCAS 3.0 inhebben.

 

Skysurfer

Link naar reactie
Delen op andere sites

TPS heeft heel onlangs voor de tweede keer in korte tijd z'n encryptie iets gewijzigd. Er zijn twee versies van de MR 1.170 in omloop - een eerste zonder, en een tweede met de TPS-fix. Je hebt die laatste versie nodig. Op de eerste zal TPS/multivision niet werken, ook niet met de juiste keys. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/biggthumpup.gif" alt="" />

VU+ Duo2 + Wave Frontier T90 + Draaibaar 45 oost tot 15 west + hele zooi achterhaalde ontvangers 🙂

Link naar reactie
Delen op andere sites

Maar het antwoordt op je vraag is ja die kan er met de laptop gewoon in een UPD file uiteraard.

 

Groetjes <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />

Link naar reactie
Delen op andere sites

Ik had daar iets van gelezen, die versie met TPS-fix, dus die wilde ik erin zetten maar de cam is niet meer te proggen; ik ben bang dat ik hem verkloot heb. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Als ik hem wil proggen met de UCAS-loader dan krijg ik een foutmelding.

De laptop ziet de cam wel gewoon.

Link naar reactie
Delen op andere sites

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

Lees alvorens je verder gaat onze Gebruiksvoorwaarden en Privacybeleid. We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.