Ga naar inhoud


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

nieuw DSC-911UZ_UCAS-HW13.42.65_tps.

ff zoeke op de gebruikelijke sites.

getest ok! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />

 

Gr HUNNY

 

 

HUNNY


Geplaatst:

daar staat alleen de versie 13.42.65 maar niet 13.42.6D voor mijn extreme-PVR, en moet ik nu steeds de EMU vervangen bij elke verandering ????

Geplaatst:

Voor de 13.42.6D zal er ook wel een komen.ff w8ten.

Steeds ?, valt op het ogenblik wel mee, de vorige, ging één maand mee.

Vervangen gaat lekker snel en makkelijk en lekker goedkoop,want je hebt geen dure cam's en maffioso kaarten nodig.

Leuk dat er mensen zijn die ons zo verwennen. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/biggthumpup.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/loldev.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/loldev.gif" alt="" />

 

Gr HUNNY

 

 

HUNNY

Geplaatst:

Hunny, Grappige voet noot "je hebt geen dure cams nodig"

 

Waarom bezit je dan een conaxcam3.03 MModule. MRV2.20. JokerCam Tita. MII of zijn dit supermarkt producten. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/loldev.gif" alt="" />

 

Maar goed, fijn dat er weer een EMU is en ik hoop dat er ook een EMU versie voor de PVR komt want daar zijn ze niet erg scheutig mee geweest in het verleden.

 

Gelukkig heb ik nog een naast een Dragon cam (die overigens nog steeds gekloot heeft met de Xtreme) een perfect werkende MR(V) module en die waren razend snel met de update.

Greetings

 

The Matrix

Geplaatst:

Ach ja toen liep ik nog achterstevoren de trap af! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/loldev.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/loldev.gif" alt="" />

 

Gr HUNNY

 

 

HUNNY

Geplaatst:

Wat jij lekker snel noemd, ik heb een week nodig gehad om alle satellieten te scannen en vervolgens in de favoriten weer te sorteren, dus als ik dit goed begrijp moet ik na de tps-update van weer helemaal opnieuw beginnen ???

Een channeleditor is geen optie, na een week zijn die zenders weer veranderd, dan was mijn MRV-CAM een heel stuk handiger.

Ik vind dit wel erg jammer want ik was heel tevreden over deze nieuwe EMU.

Overigens kan ik de nieuwe EMU niet vinden op de site van Ant ????

Geplaatst:

Als ik de firmware verander laat ik gewoon de kanaallijsten zitten.

Alles is in 5 minuten gebeurd.

Als reserve heb ik verschillende als backup.

Of ik maak een nieuwe met setedit,en plaats hem terug met digixchanneleditor

als ik zin heb.

Nu draai ik gewoon met de vorige.

 

Gr HUNNY

 

 

HUNNY

Geplaatst:

Dat begrijp ik niet, als ik de firmware vervang zijn toch alle zenders weg ??????????????

Of heb ik iets niet goed begrepen ??????

Geplaatst:

Nee hoor dat blijft gewoon staan,even firmware vernieuwen en verder met satkijken.

Maak wel altijd een backup van je kanalenlijst met de digixchanneleditor,voor als het een keer mis gaat,of als je een factoryreset (alles kwijt) doet.

 

Gr HUNNY

 

 

HUNNY

Geplaatst:

Ik zit hier nu met de digix-channeleditor-2 te klooien maar alles gaat goed er staat klaar om te verzenden enz... totdat ik de xtreme aanzet dan staat er FAIL in het display

ik gebruik een goede 0-modemkabel.

Geplaatst:

Probeer eens seteditXtreme of seteditDigix of seteditKaon.

Eerst laten uitlezen van stb to pc.

Dan omzetten van bin naar kdf en terug plaatsen met Digix Channel Editor 2.1.1.

Voor omzetten heb je dit programma nodig (bijlage)

 

Gr HUNNY

837355-Radiaconvv1.0.zip

 

 

HUNNY

Geplaatst:

Als ik een emu upgrade doe (oude versie software vervangen door een nieuwere versie) blijven de reeds eerder gescande kanalen gewoon in het geheugen staan hoor. Je raakt niets kwijt..... althans ik niet!.

Hopelijk heb je wel een back upje van je kanalen gemaakt voordat je nieuwe software op je ontvanger loslaat

Zie het antwoord van hunny

Geplaatst:

Het is gelukt met setedir nu ga ik proberen om de zenders weer naar de xtreme te uploaden.

Geplaatst:

Ik heb de zenders weer terug kunnen zetten met setedit maar met digixedit ging het niet, ik ben nu wel alle radiozenders kwijt.

 

Heeft het zin om het programma seteditxtreme te kopen???

Of is er een beter alternatief ???

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...