Ga naar inhoud


ik wordt niet goed !!!..nu weer blokken in beeld


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

ik begrijp er niets van...heb ik (na veel gez..k met een 4000) een 5000 gekocht,blijkt er eerst een probleem te zijn met een tik,nou goed dat was snel opgelost,maar nu heb ik op bepaalde dagen de hele avond van die ( digitale ) blokjes in het beeld...en haperingen in het geluid...en voor degene die nu wil

vragen welke cam ik gebruik : hij doet het ook bij free to air kanalen,dus kan het niets met de cam te maken hebben toch ?

volgens mij zitten er in Korea een paar kleine mannetjes die zich kapot lachen

over het feit dat wij stomme europeanen zakken vol met geld uitgeven voor S@#%

apparatuur <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />..ik bedoel dit zijn toch geen goedkope apparaten,hoe is het dan in godsnaam mogelijk dat er altijd wel iets mee is ????

ik kan het niet vaak genoeg zeggen..had ik mijn plipse bakkie nog maar.....

 

lindie

live long and prosper !

 


Geplaatst:

Citaat:
ik bedoel dit zijn toch geen goedkope apparaten,hoe is het dan in godsnaam mogelijk dat er altijd wel iets mee is ????

 

je kan de best en duurste ontvanger hebben maar als jou schotel niet goed gericht is heb je blokkerig beeld.

DM 7025,SKY Box,Visiosat Astra 1/2/HB en helaas een 110cm Visiosat met actuater in de schuur : :-(

Geplaatst:

hallo,

nou dat is het echt niet,ik heb 89% ontvangst en 100 % kwaliteit,heb deze problemen trouwens bij de 4000 en de plipse niet gehad....'t is trouwens niet rampzalig,maar wanneer je erop gaat letten valt het gewoon op zo'n blokje door je beeld,wat wel vervelend is is het haperen van het geluid !..nog meer suggesties ??

greetz Lindie

live long and prosper !

 

Geplaatst:

Hoi

 

erg vervelend allemaal maar is het apparaat nog verzegeld

zo niet haal dan eens de stekker van je hdd los en kijk

dan eens of je het probleem nog hebt

 

ik hoor het wel

Mvrgr Sigma

DM8000HD-PVR/DvD_DM7020HD-V2_DM800Se-V2_DM525

Harddisk Samsung 2TB__Tuner A :draaibaar Tuner B :vast Tuner C Tuner D

Vantage 8000 S TWIN HDTV PVR

Geplaatst:

Het precies hetzelfde probleem heb ik met mijn TF5500. Inmiddels teruggebracht naar de dealer (garantie). Ding staat nu bij de importeur voor reparatie. Ik had trouwens een combinatie van 3 problemen, nl. boot problemen (regelmatig niet willen starten - moest ik zo'n 2 minuten wachten -, de bekende audio tik en dezelfde problemen die jij hier beschrijft. Ik was het zat, gauw terug (maandag morgen modelletje, denk ik ...). Ik wacht nu op even op de uitslag van de importeur, maar verwacht gewoon een nieuwe te krijgen. Ik had het apparaat gewoon bij een officiele dealer gekocht, kreeg keurig een vervangende PVR voor de reparatieperiode. Ben wel een beetje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> , had dit niet verwacht van een apparaat van dik ruim 700 euro!

Ik gebruik trouwens een Aston 1.07 CAM in de 5500. Daarnaast heb ik nog een TF5000Ci met Canal Digitaal Mediaguard CAM, alles aangesloten met 3x 4-poort switch op een Visiosat Bi-Sat met 3 Quad LNB's. De 5000ci en de vervangende PVR die ik te leen kreeg (een Extreme) werken geheel foutloos zonder haperingen of beeldstoringen. Het ligt echt aan de 5500!

Ik moet wel even kwijt dat (buiten de beschreven problemen) we hier in de woonkamer de TF5500 wel heel erg missen, we waren erg aan gewend geraakt en de Extreme, die ik nu te leen heb, is wel een heel erg grote stap terug. De 5500 blijft een hele goede PVR en ik zou zo weer een TF kiezen. Ik vrees dat wij beiden echter ff dikke pech hebben. Ik kon op dit board of op het Duitse TF board niemand anders met dergelijke klachten vinden, dus het zal wel een exemplarisch probleem zijn.

Geplaatst:

Hoi Sigma,

ja de zegels heb ik laatst al verbroken i.v.m de tik in de audio..heb toen de betreffende weerstand doorgesoldeerd,ik ben er intussen ook achter dat het probleem zich alleen bij tuner 2 voordoet..ik gebruik momenteel wel de "doorlus 'optie,dus ik ga eens proberen of een twin lnb enig soelaas bied.

bedankt voor de input,

 

greetz Lindie

live long and prosper !

 

Geplaatst:

Ha die Joe,

 

tjonge jonge zeg..wat een kompleet antwoord...jammer is wel dat dit de tweede Topfield is in sucsessie waar ik problemen mee heb....en dat terwijl iedereen zegt "de topfield is het beste wat je kunt kopen " zie ook mijn antwoord aan sigma....I'll keep you posted...

 

thanx and greetz Lindie

live long and prosper !

 

Geplaatst:

Ik denk, gooi mijn probleem er maar even helemaal in. Als anderen in de toekomst hetzelfde hebben, dan kunnen die er hier wat over terug vinden. Tot jouw posting kon ik er zelf nergens iets over terug vinden, namelijk. Zodra ik iets terug hoor van de importeur/dealer post ik hier wel of er oplossingen voor de problemen zijn gevonden. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />

Geplaatst:

hi guys...

vandaag nieuwe Topfield gekregen.....maar deze heeft precies het zelfde euvel <img src="/ubbthreads/images/graemlins/kweetniet.gif" alt="" />,d.w.z. als ik schakel van tuner 1 naar 2 of omgedraaid zijn er heeeel veel blokken te zien en haperingen in het geluid...het geluid loopt daarna ook niet meer synchroon...

wat ik echter moet herzien t.o.v het eerdere item is dat het alleen gebeurd bij gecodeerde kanalen..bij de fta zenders schakelt ie mooi en snel !( zowel kanalen als tuners )

iemand een idee waar het aan kan liggen...mijn astoncam misschien rippie ?

is wel gek want bij de 4000 had ik hier met dezelfde cam geen last van...somebody please help <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

 

greetz lindie

live long and prosper !

 

Geplaatst:

Ik gok inderdaad op de CAM! Als ik wissel van tuner heb ik ook 1 seconde blokjes. Verder helemaal niet. Ik vind dat geen probleem. Ik gebruik nu een XCAM. Met de Matrix heb ik meer blokvorming.

```````,,,

``````(- o)`````` Niets is helemaal waar,

-oOO--(-)--OOo-- en misschien zelfs dat niet!

Echostar 5020 Samsung SPVR801 VU+ Duo/Enigma2/Openpli

Geplaatst:

Bij mij had het niets met de CAM van doen. Zowel met de Aston 1.07 CAM (firmware 2.02) als met de CD MediaGuard CAM had ik last van haperingen in het geluid en beeld, ook op FTA kanalen (waar de CAM volgens mij geen enkele invloed op heeft). Mijn 5500 is via de dealer naar de importeur en nog niet terug, dus ik weet niet wat het probleem is geweest. Op de momenten dat ik op de 5500 de geluid/beeld storing had, dan had ik op datzelfde moment op de 5000Ci geen enkel probleem, met welke CAM dan ook. Ik heb de Aston nu in de leen-Xtreme die ik nu heb en daarmee een probleemloze en foutloze ontvangst!! Al met al wel balen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/biggthumpdown.gif" alt="" />

Geplaatst:

hoi,

had je dat konstant ??,ik heb bij de nieuwe ontvanger die ik heb gekregen alleen

nog maar storingen bij tuner wissel,tja en als dat alles is zou je inderdaad kunnen zeggen : so what !!.bij de fta kanalen heb ik dus geen enkele hapering !

 

hey thanx greetz lindie

live long and prosper !

 

Geplaatst:

Yep, vrij regelmatig en dan ook over alle kanalen (gecodeerd en FTA). Ik vermoed (gezien de overige problemen die ik had) echt een hardware probleem in de TF, vandaar dat ik hem ook teruggebracht heb. Het effect wat jij hebt (bij zenderwisselingen) was bij mij niet echt aanwezig, het wegvallen van geluid en blokken in beeld kwam echter regelmatig voor (maar niet constant, de ene dag wel, de andere dag niet). Al met al reden genoeg om de TF naar de dealer terug te brengen (inmiddels 2 weken geleden ....) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/biggthumpdown.gif" alt="" />

 

Ander vraagje, hoe verliep bij jou dat omwisselen voor een nieuwe?! Ik heb hem 2 weken geleden dus bij de dealer teruggebracht, die heeft de TF opgestuurd (naar de importeur, ga ik van uit), maar nog niets terug.

Geplaatst:

hoi,

 

voor de duidelijkheid : ik heb de problemen niet bij kanaalwisseling maar bij tunerwisseling.en gisteren had ik op veronica in een keer een heeel snerpend geluid i.p.v. audio.door een kanaalwissel was het weer weg..kan misschien ook aan de uitzending gelegen hebben ?.

voor wat betreft de "omruil " aktie van de receiver kan ik de dealer waar ik het gekocht heb alleen maar lof toekennen : toen ik belde met het bericht dat het geval storingen vertoonde,stuurde hij meteen een nieuwe ontvanger op.m.a.w.

ik heb nu 2 ontvangers in huis...de eerste moet ik nog terugsturen..al met al goed geregeld dus !!..ik zit nu alleen nog maar met de vraag of deze ook geen defecten heeft..zou wel errug lullig zijn..maar de service bij deze duitse ( internet)dealer is super !!!

 

greetz Lindie

live long and prosper !

 

Geplaatst:

mmm, ik heb een revolution, x cam en aston 1.05 in mijn tf 5500 gehad maar geen enkel probleem met blokvorming of tik gehad. Wel 2x dat de tf niet meer reageerde op de ab maar verder gaat ie als een speer. Is er mischien een slechte serie?

Alfred

Vu duo 2, VU uno twin, T90, Philips 90cm offset schotel met diseqc motor, LG 4K 55" 

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...