Ga naar inhoud


omzeting divx naar vcd niet perfect


Gast jacoboot

Aanbevolen berichten

wie weet raad:

 

heb hier een divx film netjes omgezet naar vcd met ondertitels erbij met cucusoft 5.07 , maar ben niet echt tevreden met de uitkomst. het werkt wel in mijn losse dvd speler en ook op mijn pc hoor, maar als het beeld beweegt wat films meestal doen , heb ik een soort na beweging als het beeld dan niet te snel beweegt klopt alles weer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> het zal wel met de omzetting te maken hebben , maar kan ik nog iets doen o dat te voorkomen ??? snelle pc gebruiken voor omzeting ?? lijk mij sterk ?? of drivers of zo ?? of is vcd toch eigelijk niet geschikt voor dvd spelers ?? moet ik maar gewoon naar dvd branden ?? eerst wel kopen dan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />) of tref ik daar de zelfde problemen aan ???

 

info: is een cd-rw

Link naar reactie
Delen op andere sites


vcd is qua compressietechnieken een sterk verouderde methode in vergelijking met divx/xvid etc. In de meeste gevallen zal omzetting dan ook altijd zichtbaar zijn. Vergelijk het met cd naar een casettebandje kopieeren.

DB500s met gemini, enorm ruk uitgerichtte 100cm triax op een moteck motortje.

Link naar reactie
Delen op andere sites

Maak een SVCD ipv een VCD.

 

Een VCD is superlage kwaliteit om alles op een audiocdtje te frotten. Is MPEG-1, rond de 320x240 pixels.

 

SVCD wordt door de meeste DVD spelers ondersteund, en biedt kwaliteit die DVD al heel aardig benadert - MPEG2 in ca 400x580 pixels. Je hebt voor een film dan meestal 2 CDs nodig.

 

Ik heb thuis, als geintje, een keer een VOB file op een CDRW gekwakt, en de DVD speler (el-cheapo Cyberhome ofzo) speelde 'm nog af ook. Wel hakkelde hij, omdat zijn CD lezer niet snel genoeg is om dan de datarate bij te houden (DVDs lezen veel sneller).

 

Ik heb uiteindelijk maar een DVD brander gekocht (mijn 12x writertje mag wel eens met pensioen), da's wel zo handig om m'n foto's en filmpjes op te plempen.

Link naar reactie
Delen op andere sites

heb hier een kenwood dvf 3550 en bij unplayable discs sttat ook s-vcd discs ??

maar volgens mij klopt het niet allemaal zo want cd-rom discs sttat er ook bij en mijn cd-rw vcd schrijf doet het wel ??

Link naar reactie
Delen op andere sites

CDRW is voor een DVD speler makkelijker te lezen dan een CDR. Dat komt door de "kleur" van de laser.

 

DVD spelers die ook CDR kunnen lezen hebben meestal 2 lasers.

 

SVCD is software kwestie - er iets fysiek niks anders aan dan enig andere CD.

 

Er is maar een manier om er achter te komen wat nou echt werkt: Uitproberen. Is nog zo ongeveer gratis ook, als je toch een RW disc gebruikt.

Link naar reactie
Delen op andere sites

nou svcd werkt dus helaas niet op kenwood <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

en vcd niet geweldig, dus maak eens kijken of een dvd brander niets is <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

soms moet je met de tijd mee <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Link naar reactie
Delen op andere sites

wel even zorgen,dat de sub het zelfde heet als de film bv startrek23.srt startrek23.avi en zorgen dat de twee bestandjes in de zelfde map staan.

vervolgens hoef je dan alleen de film te selecteren,en loopt de ondertiteling direct mee.

 

 

MvG stef

Dreambox 800HD,500HD,500S triax 80cm Rotor

Link naar reactie
Delen op andere sites

ook niet perfect, winavi vergeet dus af te toe de ondertiteling en of deel geluid <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />, zal het nog eens op een andere pc proberen maar denk niet dat het helpt. beeld kwaliteit zeker beter dan cucusoft <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Link naar reactie
Delen op andere sites

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

Lees alvorens je verder gaat onze Gebruiksvoorwaarden en Privacybeleid. We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.