Gast Geplaatst: 24 mei 2005 Geplaatst: 24 mei 2005 Hallo iedereen, ik wil een draaibare zenderlijst op mijn 1000IR laden maar elke keer aan het eind geeft het aan dat " STB doesn't Ack ", kunnen jullie mij vertellen wat ik fout heb gedaan ?
Gast Geplaatst: 25 mei 2005 Geplaatst: 25 mei 2005 volgens Prdehoop dat de lijst niet goed is, wie kan mij aan een goed werkende draaibare lijst helpen ?
paardengek Geplaatst: 25 mei 2005 Geplaatst: 25 mei 2005 Hyundai, Kijk eens in deze treath: http://www.sat4all.com/forums/showflat.p...p;page=4#719658 Ik heb in die treath een draaibare settingslijst in een bijlage gezet. Deze settingslijst is niet actueel, maar probeer het eens. Wil je een actuele lijst hebben, dan zal dat via satelietscans en met bewerking van de lijst d.m.v. een juiste settingseditor moeten gebeuren. Met vriendelijke groet, paardengek Door veel lezen en prutsen kom je er wel!
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen