burgkop Geplaatst: 2 augustus 2005 Geplaatst: 2 augustus 2005 Zo ja, hoe zit dat dan? Er staat wel PVR op de doos (ook Skycript) maar een aansluiting zit er zo niet in. En erg moelijk wil ik natuurlijk niet gaan doen om het erin te krijgen. Graag reactie.
Gast Geplaatst: 2 augustus 2005 Geplaatst: 2 augustus 2005 Zo te zien zit er een te zwakke voeding in met die rode draad tussen de voeding en het moederbord, bij een witte kabel heb je een goeie je kan wel kunstgrepen aan gaan halen door er een externe voeding bij te zetten of een andere voeding er in maar dan wordt het een dure grap. De inbouwsetjes zijn gewoon te koop voor 19 euro maar je moet goed kunnen solderen. GR <img src="/forums/images/graemlins/rockon.gif" alt="" />
burgkop Geplaatst: 2 augustus 2005 Auteur Geplaatst: 2 augustus 2005 Het solderen op zich is geen probleem, als ik maar precies weet wát, thats the question. Voeding is nog wel aan te komen, gaat mij meer om de aansluitingen. Iemand dit al eens gedaan en hoe bevalt het?
Gast Geplaatst: 2 augustus 2005 Geplaatst: 2 augustus 2005 Moet je even kijken bij Cammy punt nl op het setje klikken en daar staat hoe je hem moet aansluiten, ik heb het ook laten doen omdat ik niet solderen kan. Maar moet er bij zeggen ik heb een gewone str geen skycrypt moet je maar kijken of alles hetzelfde is. GR <img src="/forums/images/graemlins/rockon.gif" alt="" />
burgkop Geplaatst: 6 augustus 2005 Auteur Geplaatst: 6 augustus 2005 Kost dat? En zit de HD erbij in? Zo niet, als je die erin plaatst, ziet de ontvanger hem dan gelijk, of moet je wat instellen, want ik zie niets staan in het menu. Hoe werkt het een en ander? Ik heb naar dat adres wat je gaf gemaild, maar geen antwoord, zeker door de vacantie. Meer lesers ervaring met dat inbouwen, liefst in de Hornet?
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen