Ga naar inhoud


Krijg Ronaldd niet op de laatste CVS


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Ik heb adhv de prachtige handleiding van Michel getracht de ronaldd setup plugin aan de praat te krijgen op de DB7020 met de laatste CVS image, maar helaas. Ten eerste krijg ik direct in de stap van 'start de setupplugin en kies package manager -> kies install as package' een foutmelding:

 

Downloading http://sources.dreamboxupdate.com/opendreambox/1.2/feed/Packages.gz

wget: server returned error 404: HTTP/1.1 404 Not Found

 

en ook als ik handmatig met de package manager de setup-plugin wil installeren krijg ik de volgenden melding(en):

 

root@dm7020:/var/lib/ipkg# ipkg install setup-plugin

Nothing to be done

An error ocurred, return value: 4.

Collected errors:

Cannot find package setup-plugin.

Check the spelling or perhaps run 'ipkg update'

 

Ik heb gesniffed, en hij probeert het package niet eens op te halen. Als ik een ipkg info setup-plugin doe dan ziet hij het package wel (en als niet geinstalleerd). Iemand een idee ?


Geplaatst:

Dan gebruik je toch niet de goede orginele images, is trouwens a een paar keer geschreven hier.

De laatste images die met Ronaldd setup plugin loopt is: dreambox-image-dreambox-20050502233416 (ide fix versie)

Geld maakt niet gelukkig maar geluk is onbetaalbaar

Geplaatst:

Heb toch echt op deze specifieke foutmelding(en) lopen zoeken, en de hele thread over ronaldd hier gelezen, maar niets gevonden. Wat namelijk erg vreemd is is dat een commandline ipkg install een error 4 geeft en zegt 'Nothing to be done' terwijl hij de package wel 'kent' met ipkg list. Zelfs als ik het package zelf download en vanaf de box probeer te indtalleren krijg ik een error 4, zonder verdere foutmeldingen etc. zelfs niet met debug.

 

Het zal inderdaad wel komen omdat de image te nieuw is (is een openembedded build die ik zelf gebouwd heb afgelopen week), maar het lijkt zo'n triviaal probleem met ipkg. Het klonk namelijk zo mooi dat je ronaldd op de laatste image kon installeren en ik laat me niet zo snel uit het veld slaan <img src="/forums/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

 

Ofwel, iemand die de error 4 kent ? Of wellicht een idee heeft wat dit zou kunnen zijn ? Misschien de meester Ronaldd zelf ? <img src="/forums/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Geplaatst:

Ik heb waarschijnlijk het probleem gevonden waarom ronaldd niet meer installeerd op nieuwere CVS versies. Vanaf een bepaalde versie (weer niet precies welke) is de 'arch' lijst in /etc/ipkg/arch.conf veranderd. Blijkbaar is de architectuur veranderd van 'dreambox' naar 'dm7020'. Aangezien in alle ronaldd packages staat dat de benodigde architectuur 'dreambox' is, en de ipkg configuratie deze architectuur niet meer kent, weigert ipkg de package te installeren.

 

Ik kan helaas nu niet proberen om de 'dreambox' arch toe te voegen, dus dat moet even wachten. Iemand dit al eens ervaren ?

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...