Ga naar inhoud


humax slaat tilt (aan en uit)


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Hallo,

 

telkens als ik mijn humax 5400z wil aanzetten gaat hij aan en start hij constant opnieuw op (hij wacht zelf niet totdat het beeld er is) direct opnieuw starten... Zo gaat het verder tot ik de stroom afzet.

 

Komt dit jullie bekend voor?

 

Groetjes Malik


Geplaatst:

Ik las juist dat er al een korte topic was hieromtrent.

De oplossing zou zijn de "elco's vervangen in de voeding". Is dit de enige oplossing? Mijn humax komt pas van de "winkel".

 

Malik

Geplaatst:

dan is het misschien handiger om er terug mee naar de winkel te gaan

en diseq 1.2 motor Devicename: spark7162 Enigma Version: 2012-03-17 Image Version: Aug 9 2012 16:13:43 Frontprozessor Version: V0 Webinterface Version: 1.7.1

 

Cisco 8485 pvr

Geplaatst:

Settings gaan er probleemloos in maar het is geen oplossing.

 

Malik

Geplaatst:

Wat bedoel je met "Pas van de winkel" ??????

Is hij net hersteld of is hij net nieuw ???

Bij mij was het rebooten hersteld nadat de voeding hersteld was.

Johnny.

TV kijken ....daar hebben wij géén tijd voor hoor !!!

Mijn thuis is waar mijn Channelmaster staat....(stond :P)

Geplaatst:

hiermee bedoel ik nieuw, komt juist uit de verpakking. Dan zit er waarschijnlijk niets anders op dan de elco's vervangen? of is er meer te wijzigen aan de voeding?

 

Groetjes Malik

Geplaatst:

@malik,

 

 

"Dan zit er waarschijnlijk niets anders op dan de elco's vervangen".

 

Dit zou ik zeker niet doen, je hebt toch garantie (hij is nieuw!! dus een voedingsprobleem lijkt het me niet)

 

Maak alles los van de humax, vertoont hij nu nog steeds hetzelfde?

Indien ja, er is een file om je kanalenlijst te wissen probeer dit eens.

Nu heb je alleen de bootloader en de firmware erinzitten, doet hij nog steeds hezelfde?

Indien ja, er is ook een file om de firmware sectie te wissen dan behoudt je alleen de bootloader als hij nu nog steeds

aan en uit springt dan mag je der vanuit gaan dat er meer aan de hand is zet er de orginele firmware terug in en ga terug naar de dealer

  • 1 maand later...
Geplaatst:

Alles terug in orde ZONDER iets te vervangen <img src="/forums/images/graemlins/biggthumpup.gif" alt="" />

ik heb nog een humax erbij genomen om even te testen, ik wisselde de voedingen en blijkbaar werkten ze alletwee <img src="/forums/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> toen ik ze terug wisselde (zoals oorspronkelijk) zag ik dat de fiche van van voeding naar het moederbord wat moeilijker erin ging. Waarschijnlijk was dat het probleem dat de voeding-moederbord kabel een beetje los zat.

 

Nuja toch bedankt, Humax weer in orde zonder kosten <img src="/forums/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />

 

Malik

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...