Ga naar inhoud


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Ik draai al enige tijd Hydra Poseidon + Newcamd 5.28. Alles werkt goed, zolang de DB aan het netwerk zit. zodra ik het netwerk loskoppel en Newcamd opstart kan deze de Canal+ card niet meer lezen. Wel FTA kanalen. Na aansluiten van het netwerk en opnieuw opstarten werkt het weer. Heeft iemand enig idee?


Geplaatst:

Ik heb de config en cardserver file al gechecked met een werkend systeem, maar hier zitten geen verschillen in. Zijn er nog meer mogelijke oorzaken,

 

Jamon

Geplaatst:

kan het zijn dat je kijkt via een cs-server ? immers, als je de utp-kabel los haalt, heb je geen beeld meer.

voor zover ik weet kijkt cardserver niet naar ethernet, alleen naar de lokale (smartcard-reader) poort. dat je kaart niet wordt gelezen lijkt me eerder op een niet-draaiende cardserver.

 

 

merDe

deze ruimte is te huur
Geplaatst:

Met OSD op het scherm zie ik dat ik wel degelijk mijn eigen kaart lees. Waarom zou de cardserver niet draaien als ik zonder UTP opstart en anders wel?

 

Jamon

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...