Ga naar inhoud


Image op usb stick plaatsen gaat niet


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Hallo,

Heb usb stick in dreambox 7000 steken 512 mb vroeger met meerdere images op nu had ik het idee om deze eens te formateren want er stond ook andere rommel op? Ik plaats met Flash wizard terug Hydra op ok wil een andere image op stick zetten en dit lukt me niet alleen Hydra krijg ik op de stick? andere usb stick geprobeerd hetzelfde, wie wat war enig idee?

Thanks


Geplaatst:

Hydra is te oud om in de flash te zetten als je multiboot wilt gebruiken. Dit ligt aan de LZMA-compressie enzo. Dus je zult een redelijk nieuwe image in je flash moeten zetten en dan kun je ook nieuwe images op je USB zetten (en Hydra vast ook, maar dat heb ik nooit geprobeerd zo).

Geplaatst:

in de boot heb ik originele image staan op de stick Hydra 1.09 vroeger kon ik eender welke image op de stick bijzetten nu alleen hydra

Geplaatst:

Wat daf zegt,is de oplossing.

Knal een image van minimaal 11-2005 en of verder in je db7000,bijv een kale cvs.image,en dan op stick je lievelings firmw.

Zoek op google voor cvs img`s,is al een kleine tip van mijn kant.

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...