Gast Geplaatst: 14 augustus 2006 Geplaatst: 14 augustus 2006 Is er een mogelijkheid om films die op de harde schijf staan met de ondertitels van Dr Tic over te brengen naar de PC en daar een DVD of divx film van te maken? Overbrengen doe ik momenteel met DCC en omzetten naar mpeg met HDTV naar Mpeg. Maar die ondertitles, daar heb ik nog geen kaas van gegeten. (gebruik momenteel de PLI emerald en flubber in een dreambox 7000)
Gast Geplaatst: 25 augustus 2006 Geplaatst: 25 augustus 2006 Hallo, ik lanceer de vraag nogmaals, tot hiertoe geen antwoord gekregen. Is het mogelijk op één of andere manier een opgenomen film die op de pc is omgezet is naar Mpeg te voorzien van de ondertitteling van Dr Tic. Iemand ervaring???
aneco Geplaatst: 26 augustus 2006 Geplaatst: 26 augustus 2006 Kijk een op <a href="www.dvdrhelp.com" target="_blank">www.dvdrhelp.com</a> daar staan diverse handleidingen hoe je ondertitels op een dvd kunt zetten.
Crazy Sat Geplaatst: 26 augustus 2006 Geplaatst: 26 augustus 2006 Het gemakkelijkste en wat ik altijd doe is om deze films eens je deze op je harde schijf heb gezet, vb. met dreamTSman ( zijn dan ts bestanden ) te bewerken naar een MPEG2 bestand ( ik gebruik VideoReDoPlus maar is wel shareware doch er zijn meerdere progs die dit ook aankunnen in freeware ). Daarna kun je met allerlei progs dit MPEG2 bestand in een MPEG4 bestand omzetten (divx).De ondertitels haal je af van internet (effe googelen op "nederlandse ondertitels" , eerste lijn ) en werk ik bij met SubSync ( freeware ) tot deze netjes passen vanf begin tot einde van de film. Nog enkel mijn AVI bestand ( MPEG4 bestand ) op een CD of DVD branden ( met nero ) met de naam van de film vb. The Matrix.avi TESAMEN met het bestand van de ondertiteling met DEZELFDE NAAM vb. The Matrix.srt Op DVD kan je zo een viertal films branden in DIVX met ondertiteling en in perfecte kwaliteit. Gewoon afspelen op een stand-alone DVD player die DIVX ondersteunt en ondertitels. <img src="/forums/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" /> feedhunting , a crazy hobby ! Edison OS mio 4K UHD + Octagon SF8008 4K UHD + Dr.HD F15 + Edison OS mini + Technomate TM-5402 HD M3 CI , Moteck SG2100 + Deltastar 90 cm + Invacom C120 QDF-031 Quad lnb + SkyStar HD2,TBS5927 , en TT-budget S2-1600 kaart. Channel Master 180 cm schotel + ESX241 lnb voor C-band. DVB-T2 via Oostvleteren,Egem,Mont des Cats,Bouvigny en Doornik.
Gast Geplaatst: 28 augustus 2006 Geplaatst: 28 augustus 2006 Thanks, nu pas gelezen. De tweede methode met divx had ik eigenlijk ook zelf kunnen bedenken. Maar kwaliteit zal wel iets minder zijn dan op dvd. probeer de twee methoden. <img src="/forums/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen