Ga naar inhoud


[7025s] Opname stop zetten


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Ik heb een 7025s met Colloseum 1.3 image erop. Ik heb verschillende opname opdrachten in de timer list staan(de meeste gewoon op herhaling) Het komt dus regelmatig voor dat ik naar iets zit te kijken terwijl het op dat moment opgenomen wordt. Als ik op dat moment de opname wilt stoppen ga ik naar de timer list en moet ik de opdracht verwijderen om het te stoppen, maar dan moet ik de opdracht weer invoeren voor bijvoorbeeld de volgende uitzending(een week of dag later) etc...

Gewoon de rode knop indrukken en "opnemen stoppen" kiezen werkt niet, dat werkt alleen bij het opnemen via de rode knop zelf niet via timer. Iemand een suggestie?

SMonte

-----------

Dreambox DM7025s


Geplaatst:

Waarom zou je de opname moeten stoppen??? Met de 7025 kun je toch gewoon "via de tweede tuner" verder zappen???

Binnenkort is bijna alles in MPEG4 bij CanalDigitaal... je SD ontvanger kan dus in de Kliko
Geplaatst:

Dat klopt, maar als ik toch al naar het programma aan het kijken ben wat tegelijkertijd aan het opnemen is, dan hoeft ie niet meer op te nemen, dus kan het stoppen.

SMonte

-----------

Dreambox DM7025s

Geplaatst:

ik snap het probleem niet helemaal, maar op de 7020 druk je eerst op de video-knop van je AB waardoor enigma in de videomodus staat en dan op de stop-knop...zou toch ook moeten werken op de 7025 ?

Geplaatst:
Citaat:
ik snap het probleem niet helemaal, maar op de 7020 druk je eerst op de video-knop van je AB waardoor enigma in de videomodus staat en dan op de stop-knop...zou toch ook moeten werken op de 7025 ?


dat werk niet bij de 7025

ik snap het wel

Dreambox DM8000HD

 

AZBOX Premium +

 

Geplaatst:

ik laat hem het programma gewoon opnemen en verwijder hem daarna. ik ben de mogelijkheid om een opname via de timer te onderbreken nog niet tegengekomen.

 

renzie

3x VU+ Uno 4K met Open Pli, 1x Zgemma h2h ,  Mag 256 iptv, Samsung 59" 1080p plasma met Yamaha RX-V381en Boston Acoustics A26-A23 en Mcenter speakers, 2x Apple TV 3, Rasperry Pi XBMC,  Synology 213+ Nas met 2x 3TB WD Red.

Geplaatst:

Ok, dan ben ik in ieder geval niet de enige die met dit probleempje zit, ik blijf zoeken, als ik meer weet dan horen jullie het wel.

 

Shannon

SMonte

-----------

Dreambox DM7025s

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...