Ga naar inhoud


[all] hoe autocam instellen bij Gemini 310


Aanbevolen berichten


Geplaatst:

blauwe knop op de AB dan gele knop . daarmee is autocam geactiveerd. als je nu de rode knop indrukt verschijnt er een scherm met de mogelijkheid een standaard cam te selecteren. met de groene knop kan je een afwijkende cam selecteren die bedoeld is voor kanalen horende bij de provider van het kanaal waar je op dat moment naar kijkt. met de gele knop kan je een afwijkende cam selecteren voor het kanaal waar je op dat moment naar kijkt en met de rode knop kan je eerder gemaakte keuzes weer wissen.

 

je kan dus bij bijv. CCcam selecteren als standaard cam en afhankelijk van de eigen situatie voor het kijken naar kanalen die niet werken met CCcam een andere cam selecteren.

 

renzie

3x VU+ Uno 4K met Open Pli, 1x Zgemma h2h ,  Mag 256 iptv, Samsung 59" 1080p plasma met Yamaha RX-V381en Boston Acoustics A26-A23 en Mcenter speakers, 2x Apple TV 3, Rasperry Pi XBMC,  Synology 213+ Nas met 2x 3TB WD Red.

  • 2 maanden later...
Geplaatst:

Ik snap ergens iets niet. Ik heb dit bovenstaande geprobeerd in mijn DM500. Dit werkt zolang het apparaat onder spanning blijft.

Trek ik de voedingstekker eruit, dan start hij op met de "common interface" en moet ik de cam handmatig selecteren. Wat zie ik over het hoofd?

Dreambox DM920UHD - Echostar 120cm draaibaar - Tooway Internet

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...