Gast Geplaatst: 23 februari 2007 Geplaatst: 23 februari 2007 Ik heb namelijk het volgende probleem. Ik heb een monoblok geplaats, maar heb eerst de schotel gericht met een enkele lnb op de horbird. Na het plaatsen van monoblok geen signaal. De kop van de hotbird zit in de feedhorn, en de astra rechts ervan, zoals beschreven staat.Het rare van de hele zaak is, als ik het monoblock omgekeerd erin zet, met de kabelingang naar boven(kop hotbird eveneens in de feedhorn, en astra rechts), heb ik prima signaal op beide sattelieten. Toch ben ik van mening dat er geen verschil is ten opzichte van de eerste opstelling, en toch prima signaal. Toch zou ik de lnb op de correcte manier willen plaatsen met kabelingang naar onder zoals het hoort. Heeft iemand suggesties hiervoor, of is iemand dit al tegengekomen? Alvast bedankt!!!
Gast Geplaatst: 23 februari 2007 Geplaatst: 23 februari 2007 Geen suggesties, of gelijkaardige ervaringen?
D.Quijote Geplaatst: 23 februari 2007 Geplaatst: 23 februari 2007 Als je je monoblock omdraait kan toch nooit sprake zijn van dezelfde situatie ??? Je zegt dat hotbird in de houder zit en astra er rechts naast hangt. Als je hem omdraait zit astra in de houder en hangt hotbird er naast. Dat zou betekenen dat je schotel niet op hotbird staat maar op astra. Of zie ik dit verkeerd ??? gr.D.Quijote M7 sat 801, Amiko HD 8155 en HD 8165 + combo
Gast Geplaatst: 23 februari 2007 Geplaatst: 23 februari 2007 Het monoblok er terug afgedaan, en met kabelingang naar boven gezet. Hotbird dus nog steeds links, en astra rechts. Dus identieke positie, maar wel beeld erbij. Schotel is 90cm.
D.Quijote Geplaatst: 23 februari 2007 Geplaatst: 23 februari 2007 Ik heb nog even nagedacht <img src="/forums/images/graemlins/confused.gif" alt="" />, normaal met zo'n monoblock is dat hotbird disecq 1 is en astra diseqc 2. Als je hem nu op z'n kop zet zet je de astra ( 2 ) in de houder. Misschien moet je even iets in je decoder veranderen, door diseqc 1 op hotbird te zetten en diseqc 2 op astra. Als je astra rechts zegt bedoel je toch van achter je schotel gezien ??? gr.D.Quijote M7 sat 801, Amiko HD 8155 en HD 8165 + combo
Gast Geplaatst: 23 februari 2007 Geplaatst: 23 februari 2007 ja hoor, vanachter de schotel gezien rechts! Ik dacht al een andere schotelantenne aan te schaffen, misschien dat het daaraan ligt?
Gast Geplaatst: 23 februari 2007 Geplaatst: 23 februari 2007 Meest logische manier is idd. de dicq switch. Eens bekijken hoe ik dit kan veranderen in mijn ontvanger.
Gast Geplaatst: 24 februari 2007 Geplaatst: 24 februari 2007 zelfde sitatie als bij mij.In de ontvanger staat astra standaard op lnb 1.Ik heb onmiddelijk de monoblok zo ingesteld dat Astra op 1 en Hotbird op 2 staat.Schotel dan uitgericht en op beide ontvangst van 98 % en signaal van minstens 90 %.
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of log in om te reageren
Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten
Account aanmaken
Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!
Registreer een nieuwe accountInloggen
Heb je reeds een account? Log hier in.
Nu inloggen