Ga naar inhoud


Problemen PHILIPS DSR7005 met DUO LNB


Gast Joris SAT

Aanbevolen berichten

Ik heb de nieuwe CanalDigitaal DUO LNB voor de Astra 1 en 3 succesvol geinstalleerd. Op mijn Topfield tuner TF4000PVR werkt alles perfect. Zowel alle Astra 1 zenders en Astra 3 werken zonder enig probleem.

 

Op de PHILIPS is het een drama. Hij doet het even en hij zoekt ook keurig alle zenders van zowel de Astra 1 en 3. Geen enkel probleem. Echter als hij even heeft gefunctioneerd loopt het beeld vast en heeft hij signaal meer. Hetzelfde gebeurd ook als ik de ontvanger een tijdje heb uitgeschakeld. De Topfield tuner heeft bijna de maximale waarde qua ontvangst zowel signaal als kwaliteit. De PHILIPS zit zo tegen de 60%. Bij de "oude" LNB was dit ook het geval. Waarom hij het niet vasthoudt of wat de reden is dat het niet lukt is mij een raadsel. Ik heb de laatste update 1.3 erop gezet maar zonder enig resultaat.

 

Kan iemand mij helpen? Zou het kunnen zijn dat als ik beneden naar een andere satelliet overschakel dat de PHILIPS het dan niet meer weet? De overige zender blijven het overigens wel altijd doen en dat is bijvoorbeeld CNBC en CNN.

 

Ben een beetje radeloos en snap er niks meer van. Alvast bedankt voor de hulp.

Link naar reactie
Delen op andere sites


@opzolder,

 

Waarschijnlijk bedoel je hier het truukje met de natte lap over de Lnb ??

Dit even ter verduidelijking van je antwoord !! <img src="/forums/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Groetuhhh...Omanski.

--------------------

 

 

CubeRevo 9000HD-twin, Topfield 5000pvr, Aston dual & X-cam Premium

Philips DSX 7072(2x), DSX 7071, Funke 99cm, Polarmount met Actuator,Invacom Lnb.

Link naar reactie
Delen op andere sites

@opzolder,

 

Mijn ervaringen zijn anders, die meters op de Philips kun je heel slecht op

uitrichten naar mijn mening, werken heel traag !!

Beter lijkt het me op de Topfield uit te richten met een natte lap over de Lnb

voor de tijdelijke demping. Maar goed dat zijn mijn ervaringen..... <img src="/forums/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

 

Heb echter geen ervaring met het hier genoemde type...

Groetuhhh...Omanski.

--------------------

 

 

CubeRevo 9000HD-twin, Topfield 5000pvr, Aston dual & X-cam Premium

Philips DSX 7072(2x), DSX 7071, Funke 99cm, Polarmount met Actuator,Invacom Lnb.

Link naar reactie
Delen op andere sites

Citaat:
Dan zou die natte lap wel eens de beste oplossing kunnen zijn. Dus: natte lap over de LNB zodat kwaliteitsmeter van de Topfield geen 100% meer haalt. En dan de uitrichting van de schotel optimaliseren.

 

Lijkt mij idd de beste oplossing, mischien dat Joris hiermee uit de voeten kan ?? Succes <img src="/forums/images/graemlins/xyxthumbs.gif" alt="" />

Groetuhhh...Omanski.

--------------------

 

 

CubeRevo 9000HD-twin, Topfield 5000pvr, Aston dual & X-cam Premium

Philips DSX 7072(2x), DSX 7071, Funke 99cm, Polarmount met Actuator,Invacom Lnb.

Link naar reactie
Delen op andere sites

Problemen zijn opgelost dankzij de tip. Heb even een satfinder gekocht en daarmee de PHILIPS zo goed mogelijk uitgericht. Volop signaal nu en geen problemen meer. Bedankt voor de tip(s).

Link naar reactie
Delen op andere sites

Hier gisteren ook een duo lnb gemonteerd. Alles goed uitgericht via een satfinder. De aston die boven staat functioneert goed maar de philips is weer *** met peren. Al weer 2 verschillende modules geprobeerd maar het is slechter dan het was. Als de ontvanger even heeft uitgestaan ontvangen we alleen de vrije kanalen. Even uitzetten en weer aan en we hebben weer beeld. Bij het opnemen van iets hetzelfde. Geen beeld, nu zelfs niet van de vrije kanalen. De twee kabels die aan de philips hangen komen nu ook van de twee koppen af, maar is ook geen oplossing.

 

Het ding gaat straks het raam uit, al op zoek naar een andere. We zitten nu te denken aan een topfield tf5000pvr masterpiece omdat deze de breedte van de andere audio apparaten heeft. Heeft iemand er ervaringen mee?

Link naar reactie
Delen op andere sites

Voorlopig weer werkend gekregen met aston dual. Het opnemen gaat nu ook beter dan voor de update van aston. Het vliegen van het apparaat is nog even uitgesteld, maar zal zeker vervangen worden. Nu hebben we iets meer tijd om even rustig rond te kijken wat voor ons een goed apparaat is.

 

Voor het tijdstip en plaats van vangen zal nog wel een keer hier gemeld worden.

Link naar reactie
Delen op andere sites

Ik heb zelf ook een duallnb geplaats en heb op astra 1 52% en op astra 2 50%. Als ik de schotel anders africht krijg ik op astra 1 64% en verder krijg ik deze niet en dan heb ik op astra 3 nog maa 35%. Doe ik wat verkeerd of moet ik het gewoon met 50% doen. Heb ook nog een dsr2211 en daar krijg ik de regionale zenders niet op wel een update uitgevoerd.

Link naar reactie
Delen op andere sites

Maak een account aan of log in om te reageren

Je moet een lid zijn om een reactie te kunnen achterlaten

Account aanmaken

Registreer voor een nieuwe account in onze community. Het is erg gemakkelijk!

Registreer een nieuwe account

Inloggen

Heb je reeds een account? Log hier in.

Nu inloggen
  • Wie is er online   0 leden

    • Er zijn geen geregistreerde gebruikers deze pagina aan het bekijken
×
×
  • Nieuwe aanmaken...

Belangrijke informatie

Lees alvorens je verder gaat onze Gebruiksvoorwaarden en Privacybeleid. We hebben cookies geplaatst op je toestel om deze website voor jou beter te kunnen maken. Je kunt de cookie instellingen aanpassen, anders gaan we er van uit dat het goed is om verder te gaan.